SMARTLIFE e-Commerce OÜ

Best security cameras for home

Valvekaamera valimine ja kasutamine on tegelikult väga lihtne ja sellega saab hakkama iga koduperenaine või -mees. Nad on tänapäeva majapidamises asendamatud – vara valvamiseks, pereliikmetega suhtlemiseks või lihtsalt ‘olukorral silma peal hoidmiseks’. Samas on valvekaamerate maailm väga lai ja sageli omavahel ühildamatu, mistõttu alati võib kasulik olla kasutada spetsialisti abi oma esimese valvekaamera või -süsteemi paigaldamiseks. Keerukamatel juhtudel on kasulik omada ka projekti. Sõnastada enda jaoks:

– Mis saab olema kaamera põhiline otstarve (suhtlemine pereliikmetega, vara valve, looduskaamera)?
– Mis on ‘eelarve’ piirid kaamerate soetamisel?
– Kas kaameraid kasutatakse toas või õues?
– Millised on võimalused elektri ja internetiga ühendamiseks?
– Mis on erisoovid kaameraga seoses?

Pildikvaliteet öösel – see on valvekaameratele tegelikult suur väljakutse, kuivõrd päris 0 lux valgusega ei filmi üki optiline kaamera. Öise pildi kvaliteeti aitab parandada WDR tugi (vt mõisted) ja öise värvifilmimise võimekus (on väga vähestel valvekaameratel). Kaamerate vähemat suutlikkust öösel saab kompenseerida ka välivalgustuste paigaldamisega.

Color night vision

Fookuskaugus (Focal Lenght) mõõdetakse millimeetrites ja tähistab vaatenurka, mida kaamera haarab. Enamlevinud: 2.8mm = 130 kraadi; 3.6mm = 92 kraadi, 4.0mm = 88 kraadi, 12mm= 28 kraadi.

Best security cameras for home
Foto milesight.com

SMARTLIFE e-Commerce OÜ-lt on võimalik soetada nii üksikut karbikaamerat (soovi korral koos paigaldusega), aga tellida ka erilahendusi oma soovidele vastavalt. Küsida võib alati info@smartlife.ee !

Karbikaamera näiteks (lingilt leiab ka selle kaamera võimekust näitavad meie tehtud videod – AL suudab orienteeruda mitmete liikuvate objektidega alal, WDR tagab ka öösel öösel ülevaate suurel maa-alal toimuvast, 2-way audio võimaldab kuulata Tallinna Tondi raba ööbikute laulu isegi Hispaanias olles. Pood: Valvekaamera WIFI Tuya Alexa Google Home 3MP PTZ – smartlife.ee

Valvekaamera wifi
Autori foto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    Cart
    Cart is emptyBack to shop