SMARTLIFE e-Commerce OÜ

Контактный термометр (€20-34). 

Lisaks kehatemperatuurile пики mõõtma asjade, piima, vannivee ja õhu Temperatuuri lihtsat ümberlülitit kasutades. Näide sobivaimast kodutermomeetrist (€ 34,00) на SIIN:

Контактный термометр

Sarnaste omadustega kontaktivaba termomeeter on SIIN (valge-heleroheline, € 34,00) ja SIIN (€ 19.90).

Kontaktivaba termomeeter (€20-34) 4

Mõõtmisel inimese normale kehatemperatuur on erinevate mõõteviiside korral veidi erinev (laubalt, kõrvast, suust, kainlast, jämesoolest):

Контактный термометр

Erinevate kehaosade normale temperature on veidi erinev

Kontaktivaba termomeeter (€20-34) 5

Kontaktivaba termomeeter tegelikult ei mõõda keha, vaid nahapinna Temperatureuuri. Nahapinna Temperatuur võib vahel olla märkimisväärselt erinev kui kehatemperatuur (näiteks külmal ajal õuest tulles). Sellistel juhtudel võib olla otstarbekas mõõta kõrvatemperatuuri, mis on enamasti alati sama mis kehatemperatuur ega sõltu välisõhust. Kõrvatermomeetriga saab mõõta sedavastu kõrvakanalit surudes (specsiifilisemad kasutavad ka kõrvakanali otsikuid, см. ei vaja, € 19,90):

Контактный термометр (€20-34)

https://smartlife.ee/et/product/infrapuna-termomeeter/

Kontaktivaba termomeeter (€20-34) 6

Радиация? Vahel on küsitud, kas kontaktivaba termomeeter kiirgavad ja on seetõttu ohtlikud. Vastus on, et ei ole ohtlikud. Nad ise ei kiirga midagi, vaid mõõdavad keha ja asjade poolt erituva soojuse hulka. Kõik asjad, Mille Temperatureuur on absoluutsest nullist kõrgem, kiirgavad soojuskiirgust. Soojuskiirguse lainepikkus on valguskiirguse omast tavaliselt lühem. Kui aga soojuskiirgus väga intensiivseks muutub, siis hakkab tema lainepikkus lähenema valguskiirguse lainepikkusele. Nii inimsilm suudabki näha näiteks väga tulist rauda kiirgamas. Kuna aga kontaktivaba termomeetri sensorid on tundlikumad soojuskiirgusele kui seda on inimsilm, siis suudavad nad soojuskiirgust mõõta. Лоэ ка рокем:

https://sciencing.com/tools-used-measure-temperature-8243342.html

Черт! Meie praktilised katsetused on näidanud, et lauba temperatuur on suures sõltuvuses väliskeskkonna temperatuurist, kõrva temperatuuri mõjutab mütsi kandmine… Mistõttu palaviku kahtluse korral on soovitav mõõta pigem kainla alust temperatuuri või kõrva sisest temperatuuri (saab kontaktivabaga mõõta küll).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

0
    Корзина
    Корзина пустаНазад в магазин