SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Color: apelsin

 • Näita rohkem
 • Näita rohkem

Näitan kõiki 2 tulemust

 • Pulssoksümeeter Boxym oSport usb-c
  Hinded 5 palli skaalal

  TLL* Pulssoksümeeter Boxym oSport usb-c

  Kiirvaade  29,00

  Pulssoksümeeter Boxym oSport usb-c 29,00 €

  USB-C laadimine, ergonoomiline, mõõdab vere hapnikusisaldust (SpO2) ja pulssi (bmp) sõrmeotsast. Sobib sportimiseks, matkamiseks, kodu- või tööapteeki, kasutada indikaatorvahendina tervise jälgimisel, kõrgel. Kaasas uhke futlar. Mõõtmine toimub väliselt läbi naha valguskiirte abil, nahka kahjustamata.

  Pulssoksümeeter Boxym on mugav korduvaks mõõtmiseks päevasel ajal või mõõtmiseks tegevuse ja sportimise ajal. Mõõtmisnäidud ilmuvad OLED-ekraanile 5+ sekundi pärast. Ekraani saab pöörata 6 erinevasse asendisse, vajutades korduvalt lülitusnupule. Näidikute stabiliseerimiseks on soovitatav mõõta 10-30 sekundit. Lülitub automaatselt välja 8 sekundi pärast, kui sõrm glükomeetrilt eemaldatakse.

  Helisignaalide sisse- või väljalülitamiseks, piirkriteeriumide määramiseks või ekraani heleduse muutmiseks vajutage ja hoidke toitenuppu 3+ sekundit all. Seejärel lülitub seade seadistusrežiimi. Soovitud seadistuse valimiseks vajutage korraks toitenuppu (vähem kui 1 s). Järgmise indikaatori (rea) juurde liikumiseks hoidke toitenuppu 3+ sekundit all.

  Pulssoksümeetriga Boxymi salvestamine toimub automaatselt ja eelseadistatud režiim väljub automaatselt 8 sekundi pärast, kui tegevust ei toimu.

  NB: TLL* – Saatmine saadaval Tallinna laost ja hetkel ainult EST, FIN, LAT ja LIT. Palun lisage “TLL*” tooted ostukorvi ja tasuge ilma “TLL*” märgistusega toodetest eraldi!

  Lisa korvi
 • Elektriline tester multimeeter DT-832
  Hinded 5 palli skaalal

  TLL* Elektriline tester-multimeeter DT-832

  Kiirvaade  15,00

  Elektriline tester multimeeter DT-832 (15 €).

  Elektriline tester on lihtne ja funktsionaalne "must-be" tööriist igas majapidamises, et mõõta kõiki majapidamises vajalikke elektrilisi põhinäitajaid. Või kontrollige enne äraviskamist, kas patareid on tühjad. Kontrollige auto akut või otsige elektrikatkestust. Kontrollige tegelikku pinget võrgus, kui laes olevad lambipirnid liiga sageli läbi põlevad...

  Elektrilise testeri kasutamine. Pöörates lüliti asendisse DCV 20, näitab see patareide ja patareide taset ning “+” klemmi asukohta (näiteks AAA patarei või patarei on “täis”, kui testeri näit on ca 1,5 V; asukoht "+" klemm on alati testeri punase juhtme küljel (kui näit on miinusmärgiga, siis vahetage mõõtepead).

  Lüliti ACV 750 sisse lülitades saab analoogselt mõõta majapidamisvoolu (220V) olemasolu ja polaarsust – nii leitakse vigu, kui “vool kaob”. NB: DC tähistab alati patareide ja akude mõõtmist (alalisvool), ACV tähistab alati majapidamisvoolu mõõtmist (vahelduvvool).

  Kasutage lülitit teistel sektsioonidel ainult siis, kui olete nende sektsioonide funktsionaalsuse endale enne selgeks teinud (vt juhendit), vastasel juhul võib tester muutuda kasutuskõlbmatuks. Testeri eriliseks väärtuseks on võime mõõta vahelduvvoolulainete puhtust (ruutlaine – selle võimaluse olulisust mõistavad need, kes peavad tegelema inverterite valikuga).

  NB: TLL* – Saatmine saadaval Tallinna laost ja hetkel ainult EST, FIN, LAT ja LIT. Palun lisage “TLL*” tooted ostukorvi ja tasuge ilma “TLL*” märgistusega toodetest eraldi!

  Lisa korvi
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi