SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

KKK

Kohaletoimetamise kulud ja aeg
 1. Kulud ja aeg on näidatud kliendi asukoha (riigi) alusel. Asukoht määratakse geolokatsiooniga, kui see on saadaval.
 2. Kui klient on aadressi sisestanud (loginud sisse või sisestanud aadressi Checkouti lehel), alistab sisestatud aadress geograafilise asukoha.
 3. Iga toote kohaletoimetamise maksumus ja aeg on avatud üksiktoote lehel näidatud. Sama on näidatud lehtedel Ostukorv ja Kassa. Muid saadaolevaid valikuid näete rippmenüüst ning saate valida endale ja oma asukohale sobivaima kombinatsiooni.
  Faq
 4. Mõne toote nimi algab tähega "TLL*". Need tooted asuvad Tallinna Eesti laos ja on saadaval ainult Eestisse, Lätti, Leedusse ja Soome. Need tarnehinnad (ca 3 eur ja tasuta üle 50 eur väärtusega saadetiste puhul) kuvatakse ainult Kassaleheküljel. Palun ärge lisage neid tooteid oma ostukorvi, kui teie tarneaadress on väljaspool eelpool loetletud piirkonda.
 5. Mõnda kaugesse piirkonda ja rahvusvaheliste sanktsioonide alla kuuluvatesse riikidesse (väikesaared, RUS jne) ei pruugi laevandus olla kättesaadav, isegi kui süsteem ei näita teile selliseid piiranguid. Palun võtke meiega ühendust info@smartlife.ee enne ostu sooritamist, kui teie asukoht võib langeda selliste tingimuste alla.
 6. Pärast seda, kui saadetis on tegelikult laost välja saadetud, saadame rahvusvahelistel saadetistel kliendile e-posti teel jälgimisnumbri.
Mis on soovinimekiri?

Tootelehekülgedel või kiirvaates saate klõpsata südamekujulisel ikoonil, et lisada toode oma isiklikesse lemmikutesse (nn soovinimekirja). Soovide nimekirja lisamine ei lisa toodet ostukorvi ega võta ostukohustusi - see on ainult selleks, et sa saaksid toote hiljem hõlpsasti üles leida.

Faq

Päisest avatuna näeb see välja selline

Faq

Muud küsimused või probleemid

Kui teil on küsimus või probleem, millele te ei leidnud vastust, palun saatke see aadressil info@smartlife.ee.

Saidi keel

Saidi keel oli algselt eesti keel ja suunatud ainult eesti klientidele, kuid hiljem muudeti see tehnilistel põhjustel inglise keeleks. Nüüd müüb ja tarnib sait üle kogu Euroopa ning lisaks inglise keelele on sellel ka soome, eesti, ukraina ja vene keelne kasutajaliides. Esimesel korral, kui kasutaja klikib saidile, küsib sait keelt ja mäletab eelistused järgmisteks külastusteks. Sait kasutab automaatseid tõlkeid DeepL ja Google, seega palume vabandust, kui keel mõne toote all ei ole veel käsitsi parandatud.

0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi