SMARTLIFE e-Commerce OÜ

KKK

Kohaletoimetamise kulud ja aeg

 1. Kulud ja aeg kuvatakse kliendi asukoha (riigi) alusel. Võimaluse korral määratakse asukoht geograafiliselt.
 2. Kui klient on aadressi sisestanud (loginud sisse või sisestanud aadressi Checkouti lehel), alistab sisestatud aadress geograafilise asukoha.
 3. Iga toote kohaletoimetamise maksumus ja aeg on avatud üksiktoote lehel näidatud. Sama on näidatud lehtedel Ostukorv ja Kassa. Muid saadaolevaid valikuid näete rippmenüüst ning saate valida endale ja oma asukohale sobivaima kombinatsiooni.
  KKK
 4. Mõne toote nimi algab sõnadega "Ainult EST>>". Need tooted on saadaval ainult Eestisse saatmiseks Eesti laost. Need tarnehinnad (ca 3 eur ja üle 30+ eur väärtuses saadetiste puhul tasuta) kuvatakse ainult Checkout lehel. Palun ÄRGE lisage neid tooteid oma ostukorvi, kui teie tarneaadress asub väljaspool Eestit.
 5. Kohaletoimetamine ei pruugi olla saadaval mõnesse kaugemasse piirkonda ja riiki, mille suhtes kehtivad rahvusvahelised sanktsioonid (väikesed saared, Venemaa jne), isegi kui süsteem teile selliseid piiranguid ei näita. Palun võtke meiega enne ostmist ühendust info@smartlife.ee, kui teie asukoht võib selliste tingimuste alla kuuluda.
 6. Pärast saadetise tegelikku laost väljasaatmist saadame rahvusvaheliste saadetiste korral kliendile e-posti teel jälgimisnumbri.

Mis on soovinimekiri?

Toote lehtedel või kiirvaate all saate klõpsata südamekujulisel ikoonil, et lisada toode oma isiklike lemmikute hulka (nn soovinimekirja). Soovinimekirja lisamine ei lisa seda ostukorvi ega tee ostukohustusi – see on ainult enda jaoks, et toode hiljem hõlpsalt üles leida.

KKK

Päisest avatuna näeb see välja selline

KKK

Muud küsimused või probleemid

Kui teil on küsimus või probleem, millele te vastust ei leidnud, saatke see aadressile info@smartlife.ee.

Saidi keel

Saidi keel oli algselt eestikeelne ja suunatud ainult Eesti klientidele, kuid hiljem muudeti tehnilistel põhjustel inglise keeleks. Nüüd müüb ja tarnib sait üle kogu Euroopa ning hooldab lisaks inglise keelele ka soome, eesti, ukraina ja vene liideseid. Kui kasutaja esimest korda saidil klõpsab, küsib sait keelt ja jätab meelde järgmiste külastuste eelistused. Sait kasutab DeepLi ja Google'i automaatseid tõlkeid, seega palun vabandust, kui mõne toote keelt pole veel käsitsi parandatud.

0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi