SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Meist

Ettevõte asutati 30.11.1999 administraatori enda poolt ja on alates 2021. aastast tegelenud internetikaubandusega.

Meie missiooniks on tarnida, arendada ja pakkuda hoolikalt valitud intelligentseid tooteid ja paigaldusteenuseid kodu- ja äriklientidele.

Ajalugu

Mitu aastat Hispaanias matkaautos elades tekkis vajadus varustada see päikeseenergia ning kaugjuhitavate turva- ja mugavussüsteemidega. Seetõttu tõdeti, et nutikate elektroonikatoodete arendamiseks on veel palju teha. Nii avati 2021. aastal meie veebipood.

Rahaline kindlus. Ettevõttel on 21-aastane ajalugu, laenude ja kohustusteta klientide ees ei ole. Pakkudes oma pangalinke ja kaardimaksevõimalusi, jagavad pangad usaldust ettevõtte ja selle ajaloo vastu. Ostjad saavad iga ostetud toote alla lisada isikliku kommentaari.

IT-turvalisus. Kauplus kasutab turvalisuse tagamiseks SSL/TSL sertifikaati. SSL/TLS-sertifikaat (turvasertifikaat) on andmefail, mis seob krüptovõtme selle omanikuga. SSL/TSL sertifikaadi kasutamist tähistab “https://” aadressiviites täht “s” ja tabaluku sümbol viite ees. HTTPS-protokolli kasutades krüpteeritakse kogu suhtlus serveri ja kliendi veebibrauseri vahel, nii et kolmas osapool ei saa seda sidet pealt kuulata ega võltsida. Kui maksate, ühendab e-pood teid kaardimakse pakkujaga (sellest lähtuvalt Stripe või SEB Pank, mille valisite) ning pakkuja kannab volitatud summa meie e-poodi.

Firma nimi: SMARTLIFE e-Commerce OÜ
Registreerimiskood äriregistris: 10614594
e-post: info@smartlife.ee
Veebiaadress: https://smartlife.ee
Telefon: (372) 5851 2523
Postiaadress: Eesti, Tallinn, Paasiku tn 14, 13916

0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi