SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Color: Silver

Tarnevõimalus: info Tarnevõimalus: "Ülemaailmne" tähendab, et saatmine on võimalik peaaegu kõikidesse riikidesse ja kõikidele kontinentidele. Konkreetsete riikide kaupa on iga toote üksikasjalikus vaates näidatud tasud ja aeg. "ainult EE LV LT FI" tähendab, et need tooted on laos Tallinnas ja saatmine on võimalik ainult Eestisse (2,65 €, 1-2 päeva), Lätti (3,05 €, 2-3 päeva), Leetu (3,31 €, 2-4 päeva), Soome (11 €, 2-4 päeva). Kohaletoimetamise tasu näidatakse ka ostukorvis ja kassaleheküljel. Mõned tooted on tasuta saatmise võimalus.

Kategooria:

 • Näita rohkem

Äpi tugi: info Äpi tugi: Filtreeri nutikaid tooteid telefonirakenduse järgi, millega nad töötavad.

Näitan ainukest tulemust

 • Universaalne magnetiline autotelefoni hoidja Stand

  Universaalne magnetiline autotelefoni hoidja Stand

  Kiirvaade  6,59

  Universaalne magnetiline autotelefoni hoidja Stand

  Paigaldamine ja stabiilsus:

  Paigaldage hõlpsasti, kleepides magnetilise autotelefoni hoidiku aluse mis tahes puhastatud armatuurlaua pinnale, lukustades selle ilma probleemideta paika. Võimas iminapaga geeliplaat tagab kindla kinnituse nii armatuurlauale kui ka tuuleklaasile, sobides kõikidele sõidukitele alates sõiduautodest ja veoautodest kuni maasturite ja pickupideni, sealhulgas kasutamiseks Uberi ja taksojuhtidele. See hoidik on ka usaldusväärne telefonihoidik laudadele, mistõttu sobib see ideaalselt nii koju kui ka kontorisse.

  Tugev magnetpaigaldis:

  Meie magnetiline telefonihoidik, mis on loodud katkematuks sõidumugavuseks, võimaldab teil tänu tugevale magnetilisele tõmbele ja turvalisele iminapakettide geeliplaadile kasutada oma seadet navigatsiooni, kõnede või muusika jaoks ilma selle kukkumise ohuta.

  Universaalne ühilduvus:

  Meie auto telefonihoidik on varustatud kahe supermagnetilise plaadiga, mis tagab ühilduvuse paljude seadmetega, sealhulgas, kuid mitte ainult, iPhone 15/14/13/12-seeria, Samsung Galaxy S22/S21/S10-seeria, Note, Sony, Google Pixel, LG, Nokia ja teiste nutitelefonide GPS-seadmetega.

  Vali Sellel tootel on mitu varianti. Valikud saab valida toote lehel
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi