SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Color: F35 valge

Toote laevu: info Toote laevu: "Ülemaailmne" tähendab, et saatmine on võimalik peaaegu kõikidesse riikidesse ja kõikidele kontinentidele. Konkreetsete riikide kaupa on iga toote üksikasjalikus vaates näidatud tasud ja aeg. "ainult EE LV LT FI" tähendab, et need tooted on laos Tallinnas ja saatmine on võimalik ainult Eestisse (2,65 €, 1-2 päeva), Lätti (3,05 €, 2-3 päeva), Leetu (3,31 €, 2-4 päeva), Soome (11 €, 2-4 päeva). Kohaletoimetamise tasu näidatakse ka ostukorvis ja kassaleheküljel. Mõned tooted on tasuta saatmise võimalus.

Tootekategooriad

 • Näita rohkem

Toote sildid info Toote sildid Filtreeri nutikaid tooteid telefonirakenduse järgi, millega nad töötavad.

Näitan ainukest tulemust

 • EU 220V usb-c jaotur pikendusjuhe 2m nutikas usb liigpingekaitse

  EU 220V usb-c jaotur pikendusjuhe 2m nutikas usb liigpingekaitse

  Kiirvaade  22,48 28,93

  EU 220V usb-c jaotur pikendusjuhe 2m nutikas usb liigpingekaitse

  Kas soovite osta EU 220 V USB-C jagaja pikendusjuhet, mille pikkus on 2 m ja nutikas USB liigpingekaitse? See oleks suurepärane lisa teie tööruumile või kodule, et tagada teie seadmete kaitse voolupingete eest, pakkudes samas mugavaid laadimisvõimalusi. Andke mulle teada, kui teil on selle toote kohta küsimusi.

  Seade on lihtne ja mugav tööriist nii kontori- kui ka kodutööruumidesse. Sellel on toitelüliti ja liigpingekaitse, mis täiendavad selle turvafunktsioone. Saadaval must-valgena, sellel on 4–8 EU 220 V pistikupesa, 4 USB-porti ja 2 USB-C-pesa.

  Vali Sellel tootel on mitu varianti. Valikud saab valida toote lehel
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi