SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Color: D1-4O

Toote laevu: info Toote laevu: "Ülemaailmne" tähendab, et saatmine on võimalik peaaegu kõikidesse riikidesse ja kõikidele kontinentidele. Konkreetsete riikide kaupa on iga toote üksikasjalikus vaates näidatud tasud ja aeg. "ainult EE LV LT FI" tähendab, et need tooted on laos Tallinnas ja saatmine on võimalik ainult Eestisse (2,65 €, 1-2 päeva), Lätti (3,05 €, 2-3 päeva), Leetu (3,31 €, 2-4 päeva), Soome (11 €, 2-4 päeva). Kohaletoimetamise tasu näidatakse ka ostukorvis ja kassaleheküljel. Mõned tooted on tasuta saatmise võimalus.

Tootekategooriad

 • Näita rohkem

Toote sildid info Toote sildid Filtreeri nutikaid tooteid telefonirakenduse järgi, millega nad töötavad.

Näitan ainukest tulemust

 • Mini Quick Wire juhtmeühendus

  Mini Quick Wire juhtmeühendus

  Kiirvaade  5,00 82,36

  Mini Quick Wire juhtmeühendus

  Kompaktne ja töökindel lahendus tõhusaks traadiliitmiseks. See esmaklassilisest leegiaeglustavast PC-materjalist valmistatud pistik tagab ohutuse ja vastupidavuse. Nimivooluga 32A ja nimipingega 250V tagab see tugeva võimsuse.

  Selle sissesurutav klemmiplokk ja kinnitusava muudavad paigaldamise imelihtsaks, mahutades kaablite vahemiku 0,08-2,5 mm²/28-12AWG. See pistik sobib ideaalselt elamu-, äri- ja tööstuslikeks rakendusteks ning pakub ühes kompaktses pakendis mugavust, töökindlust ja mitmekülgsust.

  Vali Sellel tootel on mitu varianti. Valikud saab valida toote lehel
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi