SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Color: Cold White

Toote laevu: info Toote laevu: "Ülemaailmne" tähendab, et saatmine on võimalik peaaegu kõikidesse riikidesse ja kõikidele kontinentidele. Konkreetsete riikide kaupa on iga toote üksikasjalikus vaates näidatud tasud ja aeg. "ainult EE LV LT FI" tähendab, et need tooted on laos Tallinnas ja saatmine on võimalik ainult Eestisse (2,65 €, 1-2 päeva), Lätti (3,05 €, 2-3 päeva), Leetu (3,31 €, 2-4 päeva), Soome (11 €, 2-4 päeva). Kohaletoimetamise tasu näidatakse ka ostukorvis ja kassaleheküljel. Mõned tooted on tasuta saatmise võimalus.

Tootekategooriad

 • Näita rohkem

Toote sildid info Toote sildid Filtreeri nutikaid tooteid telefonirakenduse järgi, millega nad töötavad.

Näitan ainukest tulemust

 • 10tk E14 G9 corn led lambipirn 110V 220V hämardatav

  10tk E14 G9 corn led lambipirn 110V 220V hämardatav

  Kiirvaade  31,39 38,38

  10tk E14 G9 corn led lambipirn 110V 220V hämardatav

  E14 G9 maisi LED-lamp, mille võimsus on 12 W, pakub kompaktset, kuid muljetavaldavalt võimsat ja ökonoomset valguslahendust, mistõttu on see ideaalne valik ruumi valgustamiseks, kus on vaja E14 kiibiga LED-lampe. Üks pirn valgustab tõhusalt 8-10 ruutmeetri suurust ruumi.

  E14 toetab timmimist, G9 ei toeta.

  LED vs. hõõglampide eluea võrdlus:

  LED-pirnid pakuvad püsivat valgusallikat, mis võib sõltuvalt kasutusest usaldusväärselt valgustada ruumi alates lapsepõlvest kuni ülikooliaastateni.

  Kui valgusdioodid on pidevalt, ööpäevaringselt sisse lülitatud, võivad nad püsida umbes kuus aastat. Kuigi nende eluea lõpu poole võib nende jõudlus väheneda, tehakse tehnoloogia arenguid selle probleemi lahendamiseks.

  Seevastu hõõglampide eluiga on kuni 3000 tundi, mis sõltub kasutussagedusest ja -tingimustest. See tähendab umbes 1-2 aasta pikkust kasutusiga.

  Hoolimata madalamast algsest maksumusest ühe lambi kohta, on kumulatiivne kulu aja jooksul suurem võrreldes LEDidega, mille kasutusiga on pikem.

  Vali Sellel tootel on mitu varianti. Valikud saab valida toote lehel
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi