SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Vali võimsus: 80A

Toote laevu: info Toote laevu: "Ülemaailmne" tähendab, et saatmine on võimalik peaaegu kõikidesse riikidesse ja kõikidele kontinentidele. Konkreetsete riikide kaupa on iga toote üksikasjalikus vaates näidatud tasud ja aeg. "ainult EE LV LT FI" tähendab, et need tooted on laos Tallinnas ja saatmine on võimalik ainult Eestisse (2,65 €, 1-2 päeva), Lätti (3,05 €, 2-3 päeva), Leetu (3,31 €, 2-4 päeva), Soome (11 €, 2-4 päeva). Kohaletoimetamise tasu näidatakse ka ostukorvis ja kassaleheküljel. Mõned tooted on tasuta saatmise võimalus.

Tootekategooriad

 • Näita rohkem

Toote sildid info Toote sildid Filtreeri nutikaid tooteid telefonirakenduse järgi, millega nad töötavad.

Näitan ainukest tulemust

 • Tuya wifi nutikas 3-faasiline energiamõõtja (60A-80A) koos kaugjuhtimispuldiga

  Tuya wifi nutikas 3-faasiline energiamõõtja (60A-80A) koos kaugjuhtimispuldiga

  Kiirvaade  118,42 125,56

  Tuya wifi nutikas 3-faasiline energiamõõtja (60A-80A) koos Smart Life rakendusega

  See 3-faasiline 380 V arvesti jälgib täpselt elektritarbimist ja -tootmist kilovatt-tundides (kWh). Kasutades Smart Life'i rakendust, on kasutajatel võimalik kaugjuhtimise teel lülitada seadme taga olev võrgutoite sisse või välja või rakendada taimerfunktsioone.

  See salvestab ajaloolisi energiaandmeid tunnis, päevas, kuus ja kumulatiivselt. Lisaks sellele mõõdab see pinge (V), voolu (A), võimsust (W) - nii tarbimist kui ka tootmist - ja sagedust (Hz).

  Kauglugemist ja -juhtimist hõlbustab nutitelefon, kasutades Smart Life'i rakendust (mille on välja töötanud Volcano Technology Ltd). Rakendusega ühendamiseks on vaja saadaolevat 2,4 GHz Wi-Fi võrku. Rakendus võimaldab kasutajatel jälgida ka kWh, V, A, W, käivitada taimeri funktsiooni ja muud.

  Vali
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi