SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

CO suitsuanduri paigaldamine Gaasiandur

Suitsuanduri gaasianduri paigaldamise põhimõtted.

CO-, suitsuandurit ja gaasiandurit müüakse sageli ilma võimaluseta saata hoiatusi telefoni, et tagada odav hind. Müüakse lihtsaid ja odavaid andureid ilma wifiühenduse toetuseta.

Kahjuks ei ole kodus täiskasvanuid, kes tegeleksid võimaliku olukorraga, kui loomad, väikesed lapsed ja eakad inimesed on üksi kodus ja vara on järelevalveta. Seega tasub alarmi ostmisel kaaluda, kas ei oleks parem osta andur, mis on sageli kallim, kuid mis lisaks kohapeal pakutavatele heli- ja valgushäiretele saadab häireid ka teie pereliikmete nutitelefonidesse.

Teil on vaja wifi-ühendusega CO-suitsuandurit gaasiandurit ka selleks, et olla kindel, et patareid on täidetud ja et häire on võrgus. Ja isegi kui sa saad valehäire, siis on sinu vanaema jaoks palju mugavam vaigistada alarmi nutitelefoni kaudu kui ronida lakke, et seda vaigistada.

Siin on mõned meie pakutavad wifi ja Smart Life'i rakendusega häiresüsteemid:

CO-alarmi paigaldamine

Oluline on mõista, kuidas süsinikmonooksiid toimib. Seda toodavad leegiallikad või kütust põletavad seadmed, näiteks kaminad, ahjud, gaaskuivatid, veesoojendid ja sõidukid. Gaas on õhust veidi kergem ja tõuseb üles, mis võib põhjustada süsinikmonooksiidimürgistuse.

Parim koht CO-andurile on seinal, mis asub umbes kahe meetri kaugusel põrandast, kus see saab mõõta õhku sellisel kõrgusel, et inimesed majas seda sisse hingavad. Mõistlik alternatiiv on paigutada detektor lakke ja kuue tolli kaugusele seinast. Siin on parimad kohad CO-andurite paigaldamiseks ruumide kaupa.

Kui teil on üks süsinikmonooksiidandur, paigutage see magamiskoha lähedusse ja veenduge, et alarm on piisavalt vali, et teid äratada (epa.gov). Süsinikmonooksiidi alarm peaks olema paigaldatud kodu igale korrusele, sealhulgas keldrisse ja magamiskohtade lähedusse. Samuti tuleks see paigaldada garaaži lähedusse või selle kohale vähemalt 5 meetri kõrgusele põrandast või lakke (security.com).

Suitsuanduri paigaldamine (andmed cnet.com)

Suitsuandureid on kolme tüüpi: fotoelektrilised, ionisatsiooni- ja kahesugused suitsuandurid.

Fotoelektriline detektor mõõdab valgust, kui see jõuab andurile. Seda tüüpi detektorid on parimad suitsuandurite tuvastamisel. Ionisatsiooniandur tuvastab, kui suits satub ionisatsioonikambrisse ja ioniseeritud suitsuosakesed neutraliseeruvad. Elektrivoolu langus aktiveerib häire. Ionisatsiooniandurid reageerivad paremini leegitsevatele tulekahjudele. Kahe anduriga suitsuandur on kombinatsioon mõlemast.

Vastavalt NFPA-le on parim koht suitsuandurite jaoks magamistubades ja väljaspool neid ning kodu igal tasandil, sealhulgas keldris. Sõltuvalt teie kodu suurusest võite vajada mitut suitsuandurit. Kahe anduriga suitsuandurid kogu teie siseruumides avastaksid kõige tõhusamalt mõlemat tüüpi varajase tulekahju.

Suits tõuseb üles, seega on suitsuandurite paigaldamine kõrgele - tavaliselt lakke - parim valik. Kui te otsustate paigaldada suitsuanduri seinale, oleks parim, kui see paigutatakse vähem kui 12 tolli kaugusele laest. Leidke koht, mis on eemal õhukanalitest, akendest või muudest kohtadest, kus võib tekkida tuuletõmme, mis võib takistada suitsu jõudmist detektorini. Kõikide suitsuandurite omavaheline ühendamine tagab teile ka põhjalikuma kaitse - kui üks andur kõlab, siis kõlavad kõik.

Kuhu paigutada suitsuandur köögis

Üldiselt välditakse suitsuanduri paigutamist kööki, sest kardetakse, et see võib toiduvalmistamise ajal välja lülituda. Kuid suitsuandur on oluline igas köögis lihtsalt seetõttu, et tulekahjud saavad seal sageli alguse - isegi kui te ei ole nende puhkemisel kohal. Valehäirete vähendamiseks tuleks detektorid paigaldada vähemalt 3 meetri kaugusele pliidist või ahjust. Väikeses köögis võib see olla keeruline. Ainus võimalus võib olla suitsuanduri paigutamine köögi piirkonnast veidi väljapoole, vähemalt 10 meetri kaugusele pliidist.

Magamistubade piirkonnad

Suitsuandurid tuleks paigutada magamistoas ja vahetult väljaspool magamistuba, näiteks koridoris. Kui teil ei ole piisavalt suitsuandureid, et neid kõikjale paigutada, paigutage üks neist väljaspool magamistuba sellisesse kohta, kus kõik magavad inimesed kuulevad häireid. Nagu mainitud, aitab kuuldavuse probleemi lahendada traadita või juhtmega suitsuandurite omavaheline ühendamine.

Näiteks kui kahekorruselise maja keldris asuv suitsuandur läheb keset ööd käima, siis helisevad omavahel ühendatud suitsuandurid kogu majas, hoiatades kiiresti kõiki, kes üleval magavad.

Keldrid

Ärge unustage suitsuanduri lisamist keldrisse. Sidumine on ideaalne, et hoiatada teid, kui keldris on suitsu. Vastasel juhul ei pruugi te häireid kuulda enne, kui tulekahju levib teistesse ruumidesse.

Kuhu on parim koht, kuhu oma kodus GASIDETEKTOR paigutada?

Asetage maagaasi puhul alarmi lae lähedale ja propaani puhul põranda lähedale, kasutades kaasasolevat toitejuhet. Kuna maagaas tõuseb üles, kuid propaan vajub õhku, aitab häireseadme tundlikkust parandada selle paigutamine lae või põranda lähedale sõltuvalt gaasi tüübist.

Lael või selle lähedal (andmed critical-environment.com):

- Ammoniaak (NH3)
- Vesinik (H2)
- Metaan (CH4)

Põranda lähedal (6 tolli / 15 cm üle põranda, andmed critical-environment.com):

- Atsetoon (C3H6O)
- Alkoholid
- Benseen (C6H6)
- Butaan (C4H10)
- Kloor (Cl2)
- Diislikütus
- Etanool või dimetüüleeter (C2H6O)
- Fluor (F2)
- Bensiin
- Fluoriidvesinik (HF)
- Heksaan (C6H14)
- Isobutaan (C4H10)
- Isobutüleen (C4H8)
- Isopropüülalkohol (C3H8O)
- Reaktiivkütus
- Metanool (CH4O)
- Osoon (O3)
- Propaan (C3H8)
- Pentaan (C5H12)
- Propüleen / propeen (C3H6)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi