SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Ships From: Prantsusmaa

Toote laevu: info Toote laevu: "Ülemaailmne" tähendab, et saatmine on võimalik peaaegu kõikidesse riikidesse ja kõikidele kontinentidele. Konkreetsete riikide kaupa on iga toote üksikasjalikus vaates näidatud tasud ja aeg. "ainult EE LV LT FI" tähendab, et need tooted on laos Tallinnas ja saatmine on võimalik ainult Eestisse (2,65 €, 1-2 päeva), Lätti (3,05 €, 2-3 päeva), Leetu (3,31 €, 2-4 päeva), Soome (11 €, 2-4 päeva). Kohaletoimetamise tasu näidatakse ka ostukorvis ja kassaleheküljel. Mõned tooted on tasuta saatmise võimalus.

Tootekategooriad

 • Näita rohkem

Toote sildid info Toote sildid Filtreeri nutikaid tooteid telefonirakenduse järgi, millega nad töötavad.

Näitan kõiki 4 tulemust

 • UMIDIGI Bison Pro: Ülimalt vastupidav nutitelefon välitingimustes tegutsevatele entusiastidele: Ülimalt vastupidav nutitelefon välitingimustes tegutsevatele entusiastidele

  UMIDIGI Bison Pro: Ülimalt vastupidav nutitelefon välitingimustes tegutsevatele entusiastidele: Ülimalt vastupidav nutitelefon välitingimustes tegutsevatele entusiastidele

  Kiirvaade  163,02

  UMIDIGI Bison Pro: Ülimalt vastupidav nutitelefon välitingimustes tegutsevatele entusiastidele: Ülimalt vastupidav nutitelefon välitingimustes tegutsevatele entusiastidele

  Nutitelefon nõudlikule fotograafi matkasportlasele. Vaieldamatult kõige täiuslikum nutitelefon. Veebipoe omanik kasutab seda ise.

  Veekindel kuni 1,5 m kuni 30 min, tolmukindel, kukkumiskindel kuni 1,8 m kõrguseni. IP68 ja IP69K, MIL-STD-810G. Vett hülgav Corning® Gorilla® Glass ekraan. Veealune kaamera, Sony 48MP peakaamera, 16MP 117-kraadine lainurkkaamera, 5MP makrokaamera, 24MP selfie-kaamera.

  Kontaktivaba termomeeter, kompass, kõrgusmõõtur, baromeeter, kindatundlik ekraan. GPS, Glonass, Galileo. NFC poes telefonimaksete jaoks, FM-raadio, 3,5 mm kõrvaklappide pesa (vajalik lennu ajal kõrvaklappide kasutamiseks), sõrmejäljega avamine. 8 GB LPDDR4X RAM, 128 GB salvestusruumi + mälukaardi võimalus kuni 256 GB. 5000 mAh aku, kiirlaadimine 18W.

  Vali
 • 2 tk Tuya wifi seina veevoolulekke detektor häireandur koos Smart Life rakendusega

  2 tk Tuya wifi seina veevoolulekke detektor häireandur koos Smart Life rakendusega

  Kiirvaade  31,68 33,00

  2 tk Tuya wifi seina veevoolulekke detektor häireandur koos Smart Life rakendusega

  Seinavee lekkeanduri komplekt sisaldab 2 tk, kuid patareid (2xAAA kummalegi) komplekti ei kuulu. See detektor saadab hoiatused teie nutitelefoni ja tekitab kohaliku sireenihäire, mida saab vaigistada või helitugevust reguleerida. Nutitelefoniga ühenduse loomiseks on vajalik stabiilne 2,4 GHz wifi-ühendus.

  Seina veelekke detektor aitab vältida tõsiseid kahjustusi, teavitades teid kiiresti kõigist probleemidest. Pärast mitme detektori testimist soovitame neid nutikaid veelekkeandureid.

  Tasub küsida oma kindlustusandjalt, kas nad soovitavad paigaldada lekkeanduri, kuna see võib teie kindlustusmakseid vähendada.

  Veekahjustused ja külmumine mõjutavad igal aastal umbes ühte 50 kindlustatud kodu USA-s, kusjuures varakahjude keskmine maksumus on umbes 1 TP4T11 000. Mida kauem leke jääb avastamata, seda rohkem võib see kahjustada, sealhulgas rikkuda mööblit, põhjustada hallitust ja seeni ning isegi mõjutada konstruktsiooni terviklikkust.

  Vali
 • blank

  Imou robottolmuimeja varuosade komplekt

  Kiirvaade  13,93 33,78

  Imou robottolmuimeja varuosade komplekt

  Kahjustatud osade asendamine tagab pika tööea ja parema töötulemuse. Tarvikute regulaarne vahetamine parandab ka teie tolmuimeja puhastust ja imemist. Lihtne ja mugav paigaldada.

  • Asenduskomplekt-43tk
  • Põhihari x 1
  • Külghari x 2
  • Hepa Fliter x 2
  • Tolmukott x 6
  • Pestav mop x 2
  • Ühekordne mop x 30
  Vali
 • Aknatolmuimeja robot Liectroux YW509 kahekordse veepihustuslaseranduriga märgmopiga

  Aknatolmuimeja robot Liectroux YW509 kahekordse veepihustuslaseranduriga märgmopiga

  Kiirvaade  153,36 162,79

  Aknatolmuimeja robot Liectroux YW509 kahekordse veepihustuslaseranduriga märgmopiga

  Akende puhastamiseks kodus ja väljas, hotellis, tehases, kontoris.

  Tootja, Saksa Liectroux esimene autopiloot robot valmis juba 1913. aastal. Nüüdseks on Liectroux maailma juhtiv robootikafirma, mis toodab roboteid kosmosetööstusele, militaar- ja meditsiiniseadmetele.

  Tootel on tasuta kohaletoimetamine ja kohaletoimetamine 3-7 päeva jooksul, 3-aastane garantii, 30-päevane põhjuseta tagastamine.

  Liectroux YW-509 on usaldusväärne ja tõhus aknapesuri nutikate funktsioonidega, nagu hääljuhised, raami ja raamita klaaside automaatne puhastamine, kahepoolne veepihusti ja kaugjuhtimispult. Selle võimsa aknapesuvahendiga saate nautida aega säästvat mugavust ja kiireid tulemusi.

  Parameetrid:
  Silmapaistev konfiguratsioon: veepihustus (kolmes suunas: vasakule, paremale, alla) + intelligentne teeplaneerimine + rakendatav raamita klaas
  Veepaak: 2 veepaaki, kokku 90 ml

  Veepihustus: pihustage vett vasakule/paremale/alla
  Kukkumisvastane funktsioon: jah
  Toiteadapter: Sisend: AC100-240V, 1,5A; Väljund: 24V 3A
  Aku: 500 mAh
  Imemisvõimsus: 65 dB

  Andur: güroskoop + mehaaniline andur

  Imemisvõimsus: 3000 Pa
  Puhastusrežiim: 3 erinevat režiimi – N, Z, N+Z
  Raamitu tuvastamine: jah
  Raamitud/raamita klaas: jah

  Kaugjuhtimispult
  Mopp: Patenteeritud riie: Jah

  Toote suurus: 21,5*21,5*10,4cm
  Toote kaal: 3,0 kg

  Vali
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi