SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Bundle: 24G WIFI seinale

Toote laevu: info Toote laevu: "Ülemaailmne" tähendab, et saatmine on võimalik peaaegu kõikidesse riikidesse ja kõikidele kontinentidele. Konkreetsete riikide kaupa on iga toote üksikasjalikus vaates näidatud tasud ja aeg. "ainult EE LV LT FI" tähendab, et need tooted on laos Tallinnas ja saatmine on võimalik ainult Eestisse (2,65 €, 1-2 päeva), Lätti (3,05 €, 2-3 päeva), Leetu (3,31 €, 2-4 päeva), Soome (11 €, 2-4 päeva). Kohaletoimetamise tasu näidatakse ka ostukorvis ja kassaleheküljel. Mõned tooted on tasuta saatmise võimalus.

Tootekategooriad

 • Näita rohkem

Toote sildid info Toote sildid Filtreeri nutikaid tooteid telefonirakenduse järgi, millega nad töötavad.

Näitan ainukest tulemust

 • Smart Tuya wifi inimese kohaloleku detektor MmWave radari andur

  Smart Tuya wifi inimese kohaloleku detektor MmWave radari andur

  Kiirvaade  30,17 37,61

  Smart Tuya wifi inimese kohaloleku detektor MmWave radari andur

  Nüansseeritud liikumisandurite jaoks loodud seade sobib valgustuse, turvalisuse, koduautomaatika, külalislahkuse, parkimismajade, hoonete, transpordisüsteemide, asjade interneti ja tööstusharude jaoks, kus inimese kohaloleku, sealhulgas vähimate liigutuste või paigaloleku tuvastamine on hädavajalik.

  Peamised omadused:

  • Täpne tuvastamine: Kasutab millimeeterlaine radaritehnoloogiat inimese liikumise ja staatilise kohaloleku tuvastamiseks, mis on piisavalt tundlik, et tajuda peeneid liigutusi, näiteks hingamist ja südamelööke.
  • Turvalisus erinevates olukordades: Sobib ideaalselt loata sisenemise tuvastamiseks elamu-, kontori-, äri- või tööstuspiirkondades.
  • Energiasääst: Tuvastab nii liikumist kui ka liikumise puudumist. Võimaldab intelligentset automatiseerimist, näiteks valgustus, mis lülitub sisse ja välja, kui ruum on vaba.
  • APP kaugjuhtimispult: Tuvastage mikro-/makroliikumised, et tuvastada inimese kohalolekut etteantud vahemikus, ja saate rakenduse kaudu koheseid hoiatusi.
  • Ajalooteadete vaatamine: Kasutajad saavad rakenduse kaudu mugavalt vaadata anduri tegevusprotokolle.
  Vali Sellel tootel on mitu varianti. Valikud saab valida toote lehel
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi