SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Smartlife - nutitelefoniga juhitavad seadmed, ja enam :

 • Näita rohkem
 • Näita rohkem

Näitan 1–28 tulemust 116-st

 • U-Kiss lapse sõrme pulssoksümeeter

  U-Kiss lapse sõrme pulssoksümeeter

  Kiirvaade  12,82

  U-Kiss lapse sõrme pulssoksümeeter

  U-Kiss Child Finger Pulse Oximeter on usaldusväärne ja lihtsalt kasutatav seade, mis on loodud vere SpO2, pulsisageduse ja pulsi intensiivsuse täpseks ja kiireks lugemiseks. Suure TFT-ekraaniga varustatud oksümeeter annab selgeid ja järjepidevaid tulemusi, mida on testitud ja tõestatud.

  Lisa korvi
 • Parim nutikas suitsu-CO-andur vingugaas ja suitsuandur

  Parim nutikas suitsu-CO-andur vingugaas ja suitsuandur

  Kiirvaade  39,00

  TLL*Parim nutikas suitsu-CO-andur vingugaas ja suitsuandur

  Nüüd saadaval ka koheseks saatmiseks meie Tallinna laost.

  Toote omadused:

  • Mikroprotsessoriga juhitud tuvastamise abil pakub see Wi-Fi-toega suitsu- ja süsinikmonooksiidi häireseade usaldusväärset kaitset oma stabiilse elektrokeemilise süsinikmonooksiidi anduriga, millel on madal voolutarve ja minimaalne tundlikkuse triiv.
  • Ideaalne süsinikmonooksiidi ja tulekahjude ohuga piirkondades, see detektor tagab isikliku ohutuse ja seda on lihtne hallata rakenduse Tuya või Smart Life kaudu. Püsige ühenduses ja saate oma nutitelefonis koheseid hoiatusi ilma täiendavat lüüsi kasutamata – looge lihtsalt ühendus oma koduse Wi-Fi-ga.
  • Ärge jätke kunagi hädaolukordadest ilma, sest aktiveeritud häirete või olekuvärskenduste kohta saadetakse reaalajas märguandeid, tagades meelerahu ka siis, kui olete eemal.
  • Rakenduse vaigistamise funktsioon võimaldab mugavalt vaigistada igapäevasest tegevusest, nagu toiduvalmistamine või juhuslik suits, käivitatud tarbetuid häireid, välistades vajaduse ebakindlate tasakaalutoimingute järele, et vaigistusnupuni jõuda. See funktsioon on eriti kasutajasõbralik eakatele ja piiratud liikumisvõimega inimestele.
  • Häiresündmuse korral väljastab see valju 85 dB heli, mis on mõeldud kõigi kodus olijate tõhusaks hoiatamiseks.
  • Seadme rakendus, mis töötab kahe 1,5 V AA patareiga (ei ole kaasas), hoiab teid kursis aku olekuga. Kuigi detektor töötab ka tühja aku tingimustes, on katkematu kaitse tagamiseks soovitatav patarei õigeaegne väljavahetamine.
  Lisa korvi
 • 220V pistikupesa energiaarvesti AW kWh € V Hz H:m

  TLL* 220V pistikupesa voolumõõtja AW kWh € V Hz H:m

  Kiirvaade  21,00

  220V pistikupesa energiaarvesti AW kWh € V Hz H:m (21 €).

  Näitab pistikupessa ühendatavate elektriseadmete tehnilisi ja kulunäitajaid. Kui palju maksab pesukoguse pesu pesumasinas? Kui palju voolu vana külmik tegelikult tarbib? Mis on tegelik pinge võrgus, mida lambipirnid nii sageli läbi põlevad? Elektriarvesti näitab:

  • tarbitud kilovatt-tunde
  • selle maksumus, kui hind on määratud
  • amprid
  • vatti minimaalse ja maksimaalse tarbimise ajal
  • kogu tarbimise aeg
  • võrgu tegelikust pingest
  • hertsi.

  NB: TLL* – Saatmine saadaval Tallinna laost ja hetkel ainult EST, FIN, LAT ja LIT. Palun lisage “TLL*” tooted ostukorvi ja tasuge ilma “TLL*” märgistusega toodetest eraldi!

  Lisa korvi
 • Efektiivne wifi termostaadi termomeeter 220V/12V 10A
  Hinded 5 palli skaalal

  TLL* Efektiivne wifi termostaadi termomeeter 220V 10A

  Kiirvaade  46,00

  Efektiivne wifi termostaadi termomeeter 220V 10A

  Mõeldud temperatuuri mõõtmiseks, reguleerimiseks ja juhtimiseks nutitelefonide (Android ja IOS) kaudu, kasutades rakendust Tuya Smart Life (Volcano Technology Limited). Sobib kütte- ja jahutusseadmete automaatseks sisse/väljalülitamiseks kuni 10A 220V. Seade peab asuma siseruumides (mitte veekindel), andur võib asuda ka väljas.

  Wifi termostaadi termomeeter on varustatud NTC temperatuurianduriga 1m kaabli otsas. See mõõdab ja kuvab seadme ekraanil temperatuure vahemikus -40 kuni +99 kraadi Celsiuse järgi ning juhib sellega termostaadina (6 klemmipesa) ühendatud kütte- ja jahutusseadmete tööd vastavalt nutitelefonis seatud parameetritele.

  Wifi termostaadi termomeeter ei vaja eraldi toiteallikat ja tarbib energiat termostaadiga ühendatud 220V toiteallikast.

  NB: TLL* – Saatmine saadaval Tallinna laost ja hetkel ainult EST, FIN, LAT ja LIT. Palun lisage “TLL*” tooted ostukorvi ja tasuge ilma “TLL*” märgistusega toodetest eraldi!

  Lisa korvi
 • Meditsiiniline kontaktivaba termomeeter HG03 keha ja asjade mõõtmiseks
  Hinded 5 palli skaalal

  TLL* Kontaktivaba meditsiiniline termomeeter HG03 keha ja asjade mõõtmiseks

  Kiirvaade  30,00 34,00

  Meditsiiniline kontaktivaba termomeeter HG03 keha ja asjade mõõtmiseks

  + 2 Panasonic Pro AAA patareid (34,00 €). Kehatemperatuuri mõõtmiseks, rinnapiima, õhu, vannivee, toa põranda, toidu, lemmikloomade ja asjade temperatuuri kiireks mõõtmiseks 3-5 cm kauguselt. Küljel on eraldi lüliti keha või objekti mõõtmisrežiimide vahetamiseks. Mõõdab kehatemperatuuri vahemikus 32,0-42,4 C. Esemete ja õhu temperatuuri vahemikus 0-100 C. Mõõtmistäpsus +- 0,2 C.

  Meditsiiniline kontaktivaba termomeeter, kasutamine: võta pakendist välja, eemalda ekraanilt kaitsekleebis ja paigalda 2 AAA patareid. Olenevalt sellest, mida soovite mõõta, lülitati sisse kas „Keha“ või „Surf“ (pind) asendisse. Suunake toru mõõdetavale pinnale ja vajutage korraks päästikule. Hoidke suunda, kuni kuulete vaikset piiksu (umbes 1 s). Õhu mõõtmiseks püüdke õhku.

  Lülitub automaatselt välja umbes pärast. 15 sek. Kolm ümmargust nuppu küljel: 1) Celsiuse ja Fahrenheiti skaala vahel vahetamiseks. 2) mälukohtade teisaldamiseks A-st Z-sse. 3) mälukohtade teisaldamiseks Z-st A-sse. NB! Kui mõõdate objekte või õhku režiimis "Keha", näitab see "Madal" … kontrollige alati lüliti asendit (kas "Keha" või "Objekt")!

  Loe ka kontaktivabade termomeetrite valikujuhendit meie tooteblogist: Kontaktivaba termomeeter (19-34€) – smartlife.ee.

  NB: TLL* – Saatmine saadaval Tallinna laost ja hetkel ainult EST, FIN, LAT ja LIT. Palun lisage “TLL*” tooted ostukorvi ja tasuge ilma “TLL*” märgistusega toodetest eraldi!

  Vali
 • TLL* Parim Tuya wifi temperatuuri niiskusandur taimede akvaariumi veinitehasele

  TLL* Parim Tuya wifi temperatuuri niiskusandur taimede akvaariumi veinitehasele

  Kiirvaade  32,00 34,00

  TLL* Parim Tuya wifi temperatuuri niiskusandur taimede akvaariumi veinitehasele

  See toode on Tallinna laos ja neid saab tellida Est, Lat, Lit. Teistesse riikidesse tellige palun SIIN.

  Haozee WiFi temperatuuri- ja niiskusanduri abil saate hõlpsalt jälgida temperatuuri, niiskust ja heledust reaalajas kõikjal ja igal ajal.

  See välise temperatuurianduriga varustatud andur on mitmekülgne ja sobib kasutamiseks mitmesugustes rakendustes, sealhulgas inkubaatorites, kasvuhoonetes, roomajate mahutites, kitarrikohvrites, restoranides ja kontorites.

  Vali
 • TLL* Smart wifi temperatuuri niiskusmõõtur Tuya ACJ

  TLL* Smart wifi temperatuuri niiskusmõõtur Tuya ACJ

  Kiirvaade  24,00

  TLL* Smart wifi temperatuuri niiskusmõõtur Tuya ACJ

  Ideaalne kodu mugavuseks või optimaalseks taimekasvuks

  Saadaval koheselt kohaletoimetamiseks Tallinnast:

  Tarnides otse Eestisse, Lätti ja Leetu, pakume kõikidele Tallinnast saadetavatele tellimustele patareid (3tk AA).

  Teistesse riikidesse tarnimiseks esitage oma tellimus SIIN.

  Toote ülevaade:

  ACJ nutika kodu taimekasvu temperatuuri- ja niiskusandur tagab keskkonnatingimuste täpse ja pingutuseta jälgimise muljetavaldava LCD-ekraaniga, mis ühendatakse Tuya rakendusega.

  Reaalajas temperatuuri ja niiskuse näitu ajakohastatakse pidevalt ning kõigist väiksematest muutustest teatatakse kohe. Seade tagab, et teil on juurdepääs nii visuaalsetele uuendustele selle ekraanil kui ka põhjalikule graafilisele analüüsile rakenduses.

  Integreerimine Smart Life'i, Amazon Alexa ja Google Home'iga on lihtne, võimaldades teil seadistada automaatseid toiminguid, kasutades anduri pakutavaid andmeid.

  Eelistus on esmatähtis; Sellisena on temperatuurinäidiku ühikut Celsiuse ja Fahrenheiti vahel vastavalt teie vajadustele lülitada.

  Tehnilised kirjeldused:

  • Sisendpinge: DC4,5V, LR03x3 (patareid kaasas)
  • Ooterežiim: ≤ 30uA
  • Väikese võimsuse hoiatus: ≤ 2,7 V
  • Ühenduvus: WiFi 802.11b/g/n 2,4 GHz
  • Töötemperatuuri vahemik: -9 ℃ kuni +99 ℃
  • Töötamise niiskusvahemik: 0% kuni 99% RH
  Lisa korvi
 • TLL*>CE vere hapnikuküllastuse monitori sõrmeots Yonker YK-80B
  Hinded 5 palli skaalal

  TLL*>CE vere hapnikuküllastuse monitori sõrmeots Yonker YK-80B

  Kiirvaade  24,00

  TLL*>CE blood oxygen saturation monitor fingertip Yonker YK-80B + 2 Panasonic Pro Power AAA bataries

  Vere hapnikuküllastuse monitori eesmärk on mõõta sõrmeotsast vere hapnikusisaldust (SpO2), pulssi (bmp) ja perfusiooniindeksit (PI%). Klassi parim. Sertifitseeritud ja märgistatud meditsiiniseadmena (CE0123). Sobib koju või töökoha apteeki, indikaatorvahendina kasutamiseks tervisejälgimisel, sportimisel või kõrgel kõrgusel. Mõõtmine toimub väliselt läbi naha läbivate valguskiirtega, nahka kahjustamata. See on mugav korduvaks mõõtmiseks päevasel ajal või pidevaks mõõtmiseks tegevuse ja spordi ajal (kuni 2 tundi järjest).

  Mõõtmiseks sisestage 2 AAA patareid (kaasas TASUTA, järgige polaarsusmärgistust, kui need on õigesti sisestatud), sisestage sõrm mõõturisse ja vajutage korraks lülitusnuppu. Näidud ilmuvad LCD-ekraanile 5+ sekundi pärast. Ekraani saab lülitusnuppu korduvalt vajutades pöörata 6 erinevasse asendisse. Ekraani asukoht salvestatakse automaatselt järgmiseks kasutuseks. Näidikute stabiliseerimiseks on soovitatav mõõta 10-30 sekundit. Lülitub automaatselt välja pärast 5+ sekundit, kui sõrm glükomeetrilt eemaldatakse.

  Helisignaalide sisse- või väljalülitamiseks ja piirkriteeriumide määratlemiseks tuleb toitenuppu 5 sekundit all hoida. Seejärel lülitub seade seadistusrežiimi. Lühike voolunupu vajutamisega liigutage seadistus soovitud indikaatorile ja selle indikaatori real hoidke voolunuppu all – kuni reale ilmub soovitud kriteerium. Seadistused salvestatakse automaatselt, seadetest väljumiseks valige menüüst "Välju".

  NB: TLL* – Saatmine saadaval Tallinna laost ja hetkel ainult EST, FIN, LAT ja LIT. Palun lisage “TLL*” tooted ostukorvi ja tasuge ilma “TLL*” märgistusega toodetest eraldi!

  Lisa korvi
 • 220V 4000W EU pistikupesa jagaja lüliti usb reisiadapter mitteblokeeriv disain

  220V 4000W EU pistikupesa jagaja lüliti usb reisiadapter mitteblokeeriv disain

  Kiirvaade  23,53

  220V 4000W EU pistikupesa jagaja lüliti usb reisiadapter mitteblokeeriv disain

  Kompaktne, ilus ja võimas pistikupesa jagaja 3*220V 4000W, 3*usb a 2.4A, 1*usb-c 3A. Lisaks on splitteril manuaalne lüliti ning sisseehitatud lühise-, temperatuuri-, ülepinge- ja ülekoormuskaitsed.

  Tänu kompaktsele disainile (7,64*7,64*6,24cm, 217 gr) ei takista naaberpesade kasutamist. Sobib koju, kontorisse, hotelli, reisile.

  Lisa korvi
 • Tõhus Tuya wifi termomeetri termostaat 220V/110V 10A kütmiseks ja jahutamiseks

  Tõhus Tuya wifi termomeetri termostaat 220V/110V 10A kütmiseks ja jahutamiseks

  Kiirvaade  30,95

  Tõhus Tuya wifi termomeetri termostaat 220V/110V 10A kütmiseks ja jahutamiseks

  Wifi termomeetri termostaat on loodud temperatuuri mõõtmiseks, reguleerimiseks ja juhtimiseks nutitelefonide (Android ja IOS) kaudu, kasutades rakendust Tuya Smart Life (Volcano Technology Ltd). Sobib kütte- ja jahutusseadmete automaatseks sisse/väljalülitamiseks kuni 10A 220V. Seade peab asuma siseruumides (mitte veekindel), andur võib asuda ka väljas.

  Wifi termomeetri termostaat on varustatud NTC temperatuurianduriga 1m kaabli otsas. See mõõdab ja kuvab seadme ekraanil temperatuure vahemikus -40 kuni +99 kraadi Celsiuse järgi ning juhib sellega termostaadina (6 klemmipesa) ühendatud kütte- ja jahutusseadmete tööd vastavalt nutitelefonis seatud parameetritele.

  Wifi termomeetri termostaat ei vaja eraldi toiteallikat ja tarbib energiat termostaadiga ühendatud 220V toiteallikast.

  Lisa korvi
 • Välitingimustes kasutatav 4G turvakaamera 5MP 1080P 3.6mm TPTEK CamHi rakendus, mis saadab fotosid e-postiga

  Välitingimustes kasutatav 4G turvakaamera 5MP 1080P 3.6mm TPTEK CamHi rakendus, mis saadab fotosid e-postiga

  Kiirvaade  108,04 110,31

  Välitingimustes kasutatav 4G turvakaamera 5MP 1080P 3.6mm TPTEK CamHi rakendus, mis saadab fotosid e-postiga

  Kaamera on loodud ühenduma otse telefonivõrku 4G SIM-kaardi kaudu, välistades vajaduse Wi-Fi-ühenduse järele.

  CamHi tasuta rakendus, mis ühildub kaameraga, pakub ainulaadset funktsionaalsust, võimaldades liikumistuvastuse korral automaatset fotoedastust. Fotosid saab saata e-posti aadressile, salvestada kohapeal SD-kaardile või kaugjuhtimisega FTP kaudu pilve üles laadida. Rakendus ühildub Androidi, iOS-i ja PC operatsioonisüsteemidega, sealhulgas Windowsi ja Mac OS-iga.

  Lisaks on kaameral öise nägemise ja digitaalse suumi funktsioonid. Rakendus võimaldab kasutajatel kohandada ka AI liikumistuvastuse ala, pakkudes kohandatavaid jälgimisvõimalusi.

  Vali
 • Välitingimustes kasutatav turvakaamera 8MP 5MP 3.6mm TPTEK CamHi rakendus, mis saadab fotosid e-postiga

  Välitingimustes kasutatav turvakaamera 8MP 5MP 3.6mm TPTEK CamHi rakendus, mis saadab fotosid e-postiga

  Kiirvaade  79,60 118,39

  Välitingimustes kasutatav turvakaamera 8MP 5MP 3.6mm TPTEK CamHi rakendus, mis saadab fotosid e-postiga

  CamHi on tasuta rakendus, mis on loodud kaamera erifunktsiooni toetamiseks. See funktsioon võimaldab kaameral saata fotosid automaatselt teie meilile või salvestada need kohapeal SD-kaardile või kaugpilve FTP kaudu.

  Kaamera ühendamiseks vajab teie telefon juurdepääsu 2,4 GHz Wi-Fi-le. Rakendus töötab sujuvalt Androidi, iOS-i, Windowsi arvutite ja Mac OS-iga. Kaamera on varustatud öise nägemise ja digitaalse suumiga. Rakenduse abil saate reguleerida AI liikumistuvastuse ala.

  Vali
 • Sport veekindel wifi minikaamera mootorratta ja jalgratta sõidumeerik kaamera

  Sport veekindel wifi minikaamera mootorratta ja jalgratta sõidumeerik kaamera

  Kiirvaade  51,59

  Sport veekindel wifi minikaamera mootorratta ja jalgratta sõidumeerik kaamera

  Liikumiskaamera video eraldusvõimega 1920×1080P/25FPS ja Full HD kvaliteediga. Lihtne käsitsemine, ühe nupuvajutusega saapasalvestus, varustatud multifunktsionaalse alusega, mida saab paigaldada ja kasutada erinevate välispordivahenditega.

  Videokaamera on kõigest 3,26*3,78*3,3cm, mis on ühe käega meisterdatud ja kaalub vaid 41,2g Selle saab ühe sõrmega kätte võtta ja vaevata pähe panna. Sisseehitatud mikrofon, salvestab heli, toetab 256G mälukaarti.

  WIFI leviala ja sisseehitatud wifi mooduliga on mobiiltelefon 15 m raadiuses otse ühendatud ja videot saab otse vaadata. Taaskasuta videosalvestus.

  Pärast mälumahu ammendumist kustutab kaamera automaatselt kõige varasemad vanad failid ning video salvestamine jätkub tsüklilise leviga, ilma kaadreid langemata või sekunditeta ning iga imeline video salvestatakse täielikult.

  Seda saab kasutada ka sõidusalvestina, arvutikaamerana ja rattakaamerana erinevate stseenidega.

  Lisa korvi
 • Tuya wifi suitsuandur soojusandur suitsu kaughäire

  TLL* Tuya wifi suitsuandur soojusandur suitsu kaughäire andur

  Kiirvaade  24,37

  TLL* Tuya wifi suitsuandur soojusandur suitsu kaughäire andur

  TLL* tähendab, et toode tarnitakse ainult Tallinnast ja saatmine on võimalik Est (2.62€), Lat (6.90€), Lit (7.90€) ja Fin (11€). Teiste riikide jaoks palun tellida SIIN.

  • Targa kodu platvorm: See WiFi suitsuanduri soojusandur integreerub sujuvalt teie targa kodu platvormiga, võimaldades teil ühendada selle teiste nutikodu seadmetega, et luua täielikult integreeritud kodu turvasüsteem.
  • Kombineeritud tulekahjusignalisatsioon: Rohkem kui lihtsalt suitsuandur, see WiFi suitsuanduri soojusandur on kombineeritud tulekahjusignalisatsioon, mis suudab tuvastada nii suitsu kui ka kuumust, pakkudes teile terviklikku tulekaitselahendust.
  • Google'i assistendi ühilduvus: Google Assistanti ühilduvusega saate hõlpsalt juhtida ja hallata oma kodu turvasüsteemi kõikjal ja igal ajal, kasutades ainult oma häält.
  • CE sertifikaat: Võite olla kindel, et sellel suitsuanduril on CE-sertifikaat, mis tagab, et see vastab kõrgeimatele ohutusstandarditele ning on usaldusväärne ja usaldusväärne.
  Lisa korvi
 • blank

  TLL*>220V 4000W EU pistikupesa jagaja lüliti usb reisiadapter

  Kiirvaade  24,00

  220V 4000W EU pistikupesa jagaja lüliti usb reisiadapter

  Toode asub Tallinna laos ja seda on võimalik tarnida Est, Lat, Lit. Teistesse riikidesse tellimiseks tellige sama toode siit

  Kompaktne, ilus ja võimas pistikupesa jagaja 3*220V 4000W, 3*usb a 2.4A, 1*usb-c 3A. Lisaks on splitteril manuaalne lüliti ning sisseehitatud lühise-, temperatuuri-, ülepinge- ja ülekoormuskaitsed.

  Tänu kompaktsele disainile (7,64*7,64*6,24cm, 217 gr) ei takista naaberpesade kasutamist. Sobib koju, kontorisse, hotelli, reisile.

  Lisa korvi
 • Veekindel nutitelefon hea kaameraga Bison Pro 6.3'' 5000 mAh 128 GB NFC 48MP kompass

  Veekindel nutitelefon hea kaameraga Bison Pro 6,3” 5000mAh 128GB NFC 48MP kompass

  Kiirvaade  162,32

  Veekindel nutitelefon hea kaameraga Bison Pro 6,3” 5000mAh 128GB NFC 48MP kompass

  Hea kaameraga veekindel nutitelefon – nutitelefon nõudlikule fotograafi matkajale. Väidetavalt kõige täiuslikum nutitelefon üldse. Veebipoe omanik kasutab seda ise.

  Veekindel nutitelefon hea kaameraga – Veekindel kuni 1,5 m kuni 30 min, tolmukindel, kukkumiskindel kuni 1,8 m. IP68 ja IP69K, MIL-STD-810G. Veekindel Corning® Gorilla® Glass ekraan. Allveekaamera, Sony 48MP peakaamera, 16MP 117-kraadine lainurkkaamera, 5MP makrokaamera, 24MP selfie-kaamera.

  Kontaktivaba termomeeter, kompass, kõrgusmõõtur, baromeeter, kindatundlik ekraan. GPS, Glonass, Galileo. NFC poes telefonimaksete jaoks, FM-raadio, 3,5 mm kõrvaklappide pesa (vajalik lennu ajal kõrvaklappide kasutamiseks), sõrmejäljega avamine. 8 GB LPDDR4X RAM, 128 GB salvestusruumi + mälukaardi võimalus kuni 256 GB. 5000 mAh aku, kiirlaadimine 18W.

  Vali
 • 5G veekindel telefon UMIDIGI BISON GT2 PRO NFC IP68 IP69K, 6,5" 64MP kaamera 6150mAh

  5G veekindel telefon UMIDIGI BISON GT2 PRO NFC IP68 IP69K, 6,5″ 64MP kaamera 6150mAh

  Kiirvaade  284,06

  5G veekindel telefon UMIDIGI BISON GT2 PRO NFC IP68 IP69K, 6,5″ 64MP kaamera 6150mAh

  BISON GT2 PRO 5G on kaetud täiustatud tööstusliku kummiga, mis parandab hapraste osade kaitset, sobib ideaalselt välisspordi seiklejatele, on vastupidav nagu soomus igas kohas ja igas olukorras.

  BISON GT2 5G ajastusse sisenedes keerab teie maailma pea peale. Seade toetab uusimat 5G+5G dual SIM dual standby tehnoloogiat, SA/NSA kaherežiimilist võrku ja ühildub maailma peamiste sagedusaladega. See toob sulle mängude mängimisel või vaatamisel kaasahaaravama ja sujuvama 5G võrgukogemuse.

  Vali
 • blank

  Gaasilekke wifi alarm eMastiff Tuya maagaasi ja LPG jaoks

  Kiirvaade  37,54

  Gaasilekke wifi alarm eMastiff Tuya maagaasi ja LPG jaoks

  Gaasilekke wifi alarm mõõdab erinevate põlevgaaside (maagaas, LPG, CH4) õhuleket ja õhutemperatuuri. Kui see tuvastab gaasi olemasolu õhus alla häirepiiri, annab see inimkeeles valju hoiatuse ja näitab kontsentratsiooni õhus.

  Kui kontsentratsioon õhus ületab häirepiiri (6 LEL +-3% CH4) või häiretemperatuuri (57 C), hakkab sireen (70dB) tööle ja saadab automaatselt häire ka selleks ettenähtud telefonidesse (Smarti kaudu Life rakendus nii Androidile kui ka IOS-ile).

  Gaasilekke wifi alarmi ühendamiseks telefoniga on vajalik wifi (2,4GHz) juurdepääs anduri tööpiirkonnas.

  Toide toimub mikro-usb (5 V) kaabli kaudu ja vedelkristallekraan, mis näitab gaasi kontsentratsiooni õhus, aega ja temperatuuri, on kogu aeg aktiivne (voolutarve alla 200 mA). Kaasas 220 V võrgulaadimispistik ja mikro-usb juhe, sisemise aku jaoks pole ruumi. Samas saate kasutada ka mis tahes muud välist toiteallikat (12V, 5V), mis on võimeline laadima mikro-USB kaudu.

  Paigaldage gaasilekke wifi-alarm 1,5–4,0 meetri kõrgusele laest, 30 cm lae alla (kergemate gaaside (nt maagaas) jaoks) ja 30 cm kõrgusele põrandast (raskemate gaaside (nt LPG) jaoks).

  Ostja kommentaar 21.06.2021: “Toote vaste on reklaamitud. Lihtne seadistamine. Ekraan on väike, kuid värviline LCD-ekraan annab rafineerituse. Tegin katsed maagaasiga lahtise 2 põletiga pliidiga ja tulid ventileeritavas kohas umbes 2 minutiga. Tehtud test butaaniga, kohe laskmisega. Rakendus SmartLife näitas häiret umbes 30–50 sekundi jooksul pärast pildistamist. Ainult termomeeter näitab tegelikust kõrgemat temperatuuri ja ilmselt ei kalibreeri. Akut pole vaja ühendada. Kaasas laadija ja kaabel ühendamiseks. Elektriventiil sulgeb gaasi ja käivitab installitud alarmi korpuse.

  Lisa korvi
 • Loginovo inimese kohaloleku andur Tuya wifi MmWave radaridetektor

  Loginovo inimese kohaloleku andur Tuya wifi MmWave radaridetektor

  Kiirvaade  29,01 40,10

  Loginovo inimese kohaloleku andur Tuya wifi MmWave radaridetektor

  Andur tuvastab inimese kohaloleku (mitte ainult liikumise), mistõttu sobib see valguste ja muude seadmete juhtimiseks ruumides, kus inimesed võivad viibida, kuid mitte pidevalt liikuda.

  Ühendades 2,4 GHz WiFi-ga, saate tasuta rakenduse Smart Life abil luua nutikaid stsenaariume mitme muu seadme juhtimiseks.

  Meie müüdav versioon (5,8G radar) vajab töötamiseks ka USB-toidet (5V). Täiendavat jaoturit pole vaja; see ühendub otse wifiga.

   

  Vali
 • Mini traadita klaviatuur puuteplaat telefonile TV-boksi tahvelarvutile usb-vastuvõtjaga, bluetooth ja taustavalgustusega

  Mini traadita klaviatuur puuteplaat telefonile TV-boksi tahvelarvutile usb-vastuvõtjaga, bluetooth ja taustavalgustusega

  Kiirvaade  17,73 17,81

  Mini traadita klaviatuur puuteplaat telefonile TV-boksi tahvelarvutile usb-vastuvõtjaga, bluetooth ja taustavalgustusega

  See töötab seadmetega, millel on USB-port või Bluetooth-ühendus, nagu telefonid, telerid, projektorid jne. Mõnikord on kasulik ühendada nende seadmetega otsimise või navigeerimise hõlbustamiseks klaviatuur või hiir.

  Võite isegi ühendada oma nutitelefoniga kursori-puuteplaadi klaviatuuri ja hoida ekraan ikka tippimise ajal loetavana. Kui see on see, mida otsite, sobib klaviatuuri-puuteplaadi-hiire seade teie vajadustele ideaalselt.

  Vali
 • Lihtne radiaatori ventiil automaatregulaator termostaadi ajam TV01

  Lihtne radiaatori ventiil automaatregulaator termostaadi ajam TV01

  Kiirvaade  38,54

  Lihtne radiaatori ventiil automaatregulaator termostaadi ajam TV01

  Tutvustame meie automaatset radiaatoriventiili regulaatorit – WiFi-ühenduseta seadet, mis on loodud toatemperatuuri tõhusaks reguleerimiseks ilma ventiilina töötamata. Pange tähele, et allpool on loetletud ühilduvad ventiilid, mis hõlmavad enamikku turul saadaolevatest ventiilidest.

  Vana käsitsi ventiiliregulaatori asendamine on lihtne protsess, mille saab iseseisvalt lõpule viia mõne sekundi jooksul. Pole vaja vana ventiili või veetoru lahti ühendada; lihtsalt keerake vana regulaator käsitsi lahti ja kinnitage uus ilma veega kokku puutumata.

  Töötades temperatuurivahemikus +5 kuni +30 kraadi Celsiuse järgi, hoiab regulaator automaatselt toatemperatuuri teie määratud seadistustel. See pakub kõiki automaatsete WiFi-termostaatide funktsioone, välja arvatud WiFi-ühendus. Temperatuuri saab reguleerida otse termostaadil endal, mis võimaldab mugavat juhtimist.

  2 AA-patarei (ei ole kaasas) toiteallikana võimaldab regulaator programmeeritavaid temperatuurigraafikuid, mis on kohandatud erinevatele kellaaegadele ja nädalapäevadele, suurendades kasutaja paindlikkust.

  Meie lihtne, kuid tõhus radiaatoriventiili automaatregulaator aitab kaasa ka kuni 30% küttekulude kokkuhoiule, muutes selle ökonoomseks ja praktiliseks valikuks ruumitemperatuuri tõhusaks haldamiseks.

  Vali
 • Allahindlus! Parim sõrmejälje tabalukk ZNSG10 hõbedane must
  Hinded 5 palli skaalal

  TLL* Parim sõrmejäljega tabalukk ZNSG10 hõbedane must

  Kiirvaade  12,00

  Parim sõrmejäljega tabalukk ZNSG10 hõbe must (25 €).

  Teie sõrm on teie võti. Hüvasti jõusaali riietusruumis askeldavad vanaaegsed "tüütud võtmed" või "koodiga tabalukud"... Sobib ka relvakappide, riidekappide, kapiuste, kummutite, jalgrataste jms lukustamiseks, reisikohvrite jms sulgemiseks.

  Mälus on 10 sõrmejälgede komplekti, kusjuures iga sõrmejälge skannitakse 10 korda. Iga sõrmejälg avab uue luku. Kuid pärast esimese sõrmejälgede komplekti mällu salvestamist avanevad ainult salvestatud sõrmejäljed.

  Soovitatav on lugeda mitu sõrme, et ühe sõrme vigastuse korral saaks selle teise sõrmega avada. Lugeda tasub ka värskelt pestud “leotatud” nahaga ja “rasuseks” muutunud nahaga – et mälus oleks võimalikult palju variatsioone.

  Hea mõte on lukku laadida umbes kuue kuu pärast või vastavalt kasutusintensiivsusele. Märgutuli: 1) kui aku on täis, vilgub avamisel sinine LED. 2) kui aku pinge on langenud alla 3,5V, vilguvad avamisel vaheldumisi punane, roheline ja sinine LED.

  Parimad sõrmejälje tabaluku juhised: vaata galeriid.

  NB: TLL* – Saatmine saadaval Tallinna laost ja hetkel ainult EST, FIN, LAT ja LIT. Palun lisage “TLL*” tooted ostukorvi ja tasuge ilma “TLL*” märgistusega toodetest eraldi!

  Lisa korvi
 • Libisev veebikaamera kate ANKNDO 2tk 5€ sülearvutitele ja nutitelefonidele
  Hinded 5 palli skaalal

  TLL* Libisev veebikaamera kate ANKNDO 2tk 5€ sülearvutitele ja nutitelefonidele

  Kiirvaade  5,00

  Libisev veebikaamera kate ANKNDO 2tk 5€ sülearvutitele ja nutitelefonidele

  Tarne Tallinnast 1-2 päevaga. Sülearvuti ja tahvelarvuti veebikaamera kate on sisseehitatud kaamera ette jäänud. Kui arvutikasutaja kaamerat ei kasuta, lükkab ta kaamera kaane kaamerasilma ette ja seega välistab füüsiliselt igasuguse võimaluse olla kaamera poolt jälgitav. Hoolitse oma privaatsuse eest!

  An ANKNDO webcam cover is a useful tool for maintaining privacy and security in the digital age. Here are a few reasons why you might need one:

  1. Privacy Protection: Webcam covers prevent unauthorized access to your webcam by hackers. With a webcam cover, you can physically block the camera when it’s not in use, ensuring no one can spy on you.
  2. Prevent Accidental Exposure: Sometimes, you might accidentally turn on your camera during a video call or while using an app. A webcam cover can prevent any potential embarrassment.
  3. Slim and Discreet: The ANKNDO webcam cover is slim and discreet, so it doesn’t interfere with the closing of your laptop lid.
  4. Easy to Use: It’s easy to slide open when you need to use your camera, and slide closed when you’re done.
  5. Wide Compatibility: As per your description, the ANKNDO webcam cover is compatible with a wide range of devices, including Apple iPhones, Blackberry, HTC, LG, Motorola, Nokia, PALM, Panasonic, Samsung, Sony-Ericsson, Toshiba, and more.

  Remember, while a webcam cover can provide a physical barrier, it’s also important to keep your devices secure by regularly updating software, using strong passwords, and being aware of phishing attempts. Stay safe! 😊

  NB: TLL* – Saatmine saadaval Tallinna laost ja hetkel ainult EST, FIN, LAT ja LIT. Palun lisage “TLL*” tooted ostukorvi ja tasuge ilma “TLL*” märgistusega toodetest eraldi!

  Lisa korvi
 • Allahindlus! TLL*>Roosa sõrmejäljega tabalukk ZNSG10 (kingitus naistele)
  Hinded 5 palli skaalal

  TLL*>Roosa sõrmejäljega tabalukk ZNSG10 (kingitus naistele)

  Kiirvaade  12,00

  TLL*>Roosa sõrmejäljega tabalukk ZNSG10 (kingitus naistele) 25 €

  Roosa sõrmejäljega tabalukk sobib hästi riidekappi, relvakappi vms.Sobiv kingitus naisele. Teie sõrm on teie võti. Hüvasti tüütud võtmed või koodidega askeldamine, ka jõusaali riietusruumis. Relvakappide, riidekappide, kapiuste, kummutite sulgemiseks, jalgrataste, kohvrite lukustamiseks.

  Mällu mahub 10 sõrmejälgede komplekti, iga sõrmejälge loetakse 10 korda. Iga sõrmejälg avab uue luku. Pärast sõrmejälgede mällu salvestamist avanevad ainult salvestatud sõrmejäljed.

  Roosal sõrmejälje tabalukul on indikaatortuli: 1) kui aku on täis, vilgub avamisel sinine LED. 2) kui aku pinge on langenud alla 3,5V, vilguvad avamisel vaheldumisi punane, roheline ja sinine LED. Juhised: vaata galeriist.

  NB: TLL* – Saatmine saadaval Tallinna laost ja hetkel ainult EST, FIN, LAT ja LIT. Palun lisage “TLL*” tooted ostukorvi ja tasuge ilma “TLL*” märgistusega toodetest eraldi!

  Lisa korvi
 • TLL*>Smart socket power monitor 20A wifi hääl Tuya Smart Life
  Hinded 5 palli skaalal

  TLL*>Smart socket power monitor 20A wifi hääl Tuya Smart Life

  Kiirvaade  19,00

  TLL*>Smart socket power monitor 20A wifi hääl Tuya Smart Life (19 €)

  Wifi 2,4 GHz peab olema kättesaadav, et nutika pistikupesa elektrimonitori kaugjuhtimine oleks võimalik. Mõõdab elektritarbimist ja kuvab selle reaalajas ja ajaloos nutitelefonis.

  Kaitseb äikese ja muude pingete eest. Eelistatavalt peaksid liigpingekaitsed olema kõigi kallite elektriseadmete (arvutid, televiisor jne) ees.

  Nutikas pistikupesa toitemonitor sobib kasutamiseks nii Android kui ka IOS telefonidega. Samuti lülitab seadmeid sisse ja välja:

  • Andes käskluse oma telefoni rakenduse Smart Life kaudu.
  • Häälkäskluste kasutamine (kasutades Google Assistantit ja Amazon Alexat).
  • Füüsiliselt, vajutades kohapeal näpuga lülitit.
  • Seadmes taimerit kasutades.
  • Juhtpaneeli või seadme lüliti abil.
  • Kasutades Google Appsi või rakendust Smart Life.

  Nutikas pistikupesa toitemonitor on mõeldud kasutamiseks ainult siseruumides. Kauglugemiseks ja kaugjuhtimiseks laadige Google Playst või Apple Store'ist alla tasuta rakendus Smart Life (hinnang väga kõrge 4,7, üle 1 miljoni kasutaja).

  NB: TLL* – Saatmine saadaval Tallinna laost ja hetkel ainult EST, FIN, LAT ja LIT. Palun lisage “TLL*” tooted ostukorvi ja tasuge ilma “TLL*” märgistusega toodetest eraldi!

  Lisa korvi
 • Tuya wifi TRV radiaatoriventiili ajam kütte temperatuuri kontroller

  Tuya wifi TRV radiaatoriventiili ajam kütte temperatuuri kontroller

  Kiirvaade  58,59

  Tuya wifi TRV radiaatoriventiili ajam kütte temperatuuri kontroller

  Seda wifi TRV radiaatoriventiili ajamit kasutatakse küttesüsteemi temperatuuri reguleerimiseks WiFi ühenduse kaudu. TRV (termostaatradiaatori ventiil) reguleerib vee voolu läbi radiaatori, täiturmehhanism aga klapi avamist ja sulgemist.

  Wifi TRV radiaatoriventiili täiturmehhanismi saab hõlpsasti integreerida olemasolevatesse küttesüsteemidesse ning seda saab juhtida kaugjuhtimisega nutitelefonist või tahvelarvutist Tuya äpi abil.

  Wifi TRV radiaatoriventiili ajam pakub mugavat ja energiasäästlikku viisi küttesüsteemi temperatuuri juhtimiseks, muutes selle ideaalseks valikuks kodudesse, kontoritesse või muudesse seadetesse, kus on vajalik temperatuuri reguleerimine.

  Lisa korvi
 • 220v usb toitekaabli adapter 2m kuubik 4AC 3USB 1USB C Lencent

  220v usb toitekaabli adapter 2m kuubik 4AC 3USB 1USB C Lencent

  Kiirvaade  47,83

  220v usb toitekaabli adapter 2m kuubik 4AC 3USB 1USB C Lencent

  • 220 V usb toitekaabli adapter on 8 in 1 Power Strip Cube. Sisaldab 4 vahelduvvoolu pistikupesa + 3 USB-porti + 1 C-tüüpi porti. Pistikul on 4 pistikupesa, 3 USB-porti ja 1 C-tüüpi port on ideaalne kombinatsioon, mida saab kasutada korraga mitme seadme jaoks. Sama aeg. Näiteks arvutitele, mobiiltelefonidele, tahvelarvutitele, USB-pesaga seadmetele jne. Pistik on väga vaikne ja ei tekita müra.
  • 220v usb toitekaabli adapteri universaalne kasutus: Maksimaalne võimsus kuni 2500 vatti (max 250 V, 10A). Selle pistikupesaga saate neid kasutada kodus ja kontoris jne. USB-portide sisendpinge: 100 V – 250 V AC, 50/60 Hz, 0,4A. USB väljund: 5V DC / 3.4A (kokku), 5V DC / 2.4A (üks ühendus) Tüüp C Portid: 5V/3A. UNIQUE AUTO-ID LENCENT tehnoloogia tuvastab automaatselt kõik teie seadmed ja pakub parimat laadimisvoolu maksimaalseks ja ohutuks laadimiseks.
  • 220 V usb toitekaabli adapter on mugav lüliti. Sellel pistikupesal on mugav lüliti, millega saab kõiki ühendatud seadmeid korraga sisse ja välja lülitada. Te ei pea iga kord raskustega toitejuhet ühendama ega lahti võtma, see võib ka rohkem elektrit säästa.
  • 220 V usb toitekaabli adapter on mittelukustuva disainiga. Ainulaadne pistikupesa disain võimaldab ühendada korraga 4 suurt pistikupesa, 3 USB-porti ja 1 C-tüüpi port, ilma et see takistaks naaberpesade kasutamist.
  • 220 V usb toitekaabli adapteril on 2 m täiendatud kootud kaabel. 2m pikkune kootud kaabel, 1,5mm jäme vasktraat, max koormus 10A, võimsus 2500W. Põimitud kudumisnöör ei ole kergesti deformeeritav, vastupidavam ja ohutum kui teised traditsioonilised elektrijuhtmed. Lülitiga saab seda pistikupesa kasutada ka energia säästmiseks.
  • Ohutuskaitse 220 V usb toitekaabli adapterile. Leegiaeglustav PC-materjalist korpus, laste elektrilöögikaitse uste disainiga tagab teile, teie perele ja teie seadmele täieliku kaitse. Selle ohutuskaitset on tõhusalt täiustatud, et vältida ülerõhku, ülelaadimist, ülelaadimist, lühist, ülekuumenemist, ülekoormust jne.
  Lisa korvi
 • blank

  Parim Tuya wifi temperatuuri niiskusandur taimede akvaariumi veinitehasele ACJ

  Kiirvaade  31,74 34,20

  Tuya wifi temperatuuri niiskusandur taimede akvaariumi veinitehasele ACJ

  1. Tuya wifi digitaalne termomeeter ja õhuniiskuse mõõtja, ühendub mobiiltelefoniga otse 2.4GHz wifi kaudu.

  2. Sisseehitatud kõrge täpsusega sensor, mis tuvastab kiiresti muutused ümbritsevas keskkonnas.

  3. USB laadimine, pole vaja patareisid.

  4. Termomeetri võib osta koos sondiga vedelike täpseks mõõtmiseks. Selliseid sonde kasutatakse laialdaselt.

  5. Seade võimaldab seadistada temperatuuri ja niiskuse piirid ning anda viivitamatult häire (kohapeal ja telefonile), kui piirid ületatakse.

   

  Vali
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi