SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Ships From: Ühendriigid

Toote laevu: info Toote laevu: "Ülemaailmne" tähendab, et saatmine on võimalik peaaegu kõikidesse riikidesse ja kõikidele kontinentidele. Konkreetsete riikide kaupa on iga toote üksikasjalikus vaates näidatud tasud ja aeg. "ainult EE LV LT FI" tähendab, et need tooted on laos Tallinnas ja saatmine on võimalik ainult Eestisse (2,65 €, 1-2 päeva), Lätti (3,05 €, 2-3 päeva), Leetu (3,31 €, 2-4 päeva), Soome (11 €, 2-4 päeva). Kohaletoimetamise tasu näidatakse ka ostukorvis ja kassaleheküljel. Mõned tooted on tasuta saatmise võimalus.

Tootekategooriad

 • Näita rohkem

Toote sildid info Toote sildid Filtreeri nutikaid tooteid telefonirakenduse järgi, millega nad töötavad.

Näitan ainukest tulemust

 • 2 tk Tuya wifi seina veevoolulekke detektor häireandur koos Smart Life rakendusega

  2 tk Tuya wifi seina veevoolulekke detektor häireandur koos Smart Life rakendusega

  Kiirvaade  31,89 33,21

  2 tk Tuya wifi seina veevoolulekke detektor häireandur koos Smart Life rakendusega

  Seinavee lekkeanduri komplekt sisaldab 2 tk, kuid patareid (2xAAA kummalegi) komplekti ei kuulu. See detektor saadab hoiatused teie nutitelefoni ja tekitab kohaliku sireenihäire, mida saab vaigistada või helitugevust reguleerida. Nutitelefoniga ühenduse loomiseks on vajalik stabiilne 2,4 GHz wifi-ühendus.

  Seina veelekke detektor aitab vältida tõsiseid kahjustusi, teavitades teid kiiresti kõigist probleemidest. Pärast mitme detektori testimist soovitame neid nutikaid veelekkeandureid.

  Tasub küsida oma kindlustusandjalt, kas nad soovitavad paigaldada lekkeanduri, kuna see võib teie kindlustusmakseid vähendada.

  Veekahjustused ja külmumine mõjutavad igal aastal umbes ühte 50 kindlustatud kodu USA-s, kusjuures varakahjude keskmine maksumus on umbes 1 TP4T11 000. Mida kauem leke jääb avastamata, seda rohkem võib see kahjustada, sealhulgas rikkuda mööblit, põhjustada hallitust ja seeni ning isegi mõjutada konstruktsiooni terviklikkust.

  Vali Sellel tootel on mitu varianti. Valikud saab valida toote lehel
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi