Tarneklass: Välismaalt

Välismaalt

Otsetarned välispartnerite ladudest

Tootekategooriad

Hind alates/kuni

 

Eeldatav tarneaeg

Näitan kõiki 38 tulemust

 • Kaugloetav pistikupesa elektriarvesti 16A WIFI Smart Life äpiga
  Hinded 5 palli skaalal

  Kaugloetav pistikupesa elektriarvesti 16A WIFI Smart Life äpiga

  Kiirvaade  19,00

  Kaugloetav pistikupesa elektriarvesti 16A WIFI Smart Life äpiga (19 €)

  Wifi 2.4GHz peab olema seadme kaugjuhtimiseks kättesaadav. Mõõdab elektritarbimist ja kuvab selle reaalajas ja ajaloona nutitelefonis.

  Kaitseb pikselöögi ja muu ülepinge eest. Soovitatavalt peaks ülepinge kaitsmed olema kõikide kallimate elektriseadmete (arvutid, televiisor jne) ees.

  Sobib kasutamiseks nii Android kui IOS telefonidega. Lülitab ka sisse ja välja seadmeid:

  • telefoniga Smart Life äpi kaudu käsku andes
  • häälkäskudega (Google Assistant ja Amazon Alexa kasutades)
  • füüsiliselt näpuga kohapeal lülitit vajutades
  • seadmes olevat timerit kasutades
  • Smart Life äpis seadistatavatele muudele stsenaariumitele vastavalt.

  Kasutamiseks ainult sisetingimustes. Kauglugemiseks ja kaugjuhtimiseks tuleb Google Play’st või Apple Store’st alla laadida tasuta Smart Life äpp (reiting väga kõrge 4.7, üle miljoni kasutaja).

  Lisa ostukorvi
 • Allahindlus! Sülearvuti CHUWI GemiBook Pro 14'' 8GB 256GB SSD
  Hinded 5 palli skaalal

  Sülearvuti CHUWI GemiBook Pro 14” 8GB 256GB SSD

  Kiirvaade  389,00

  Sülearvuti CHUWI GemiBook Pro 14” 8GB 256GB SSD (389 €)

  Chuwi GemiBook Pro on 14 tollise ekraaniga hea ja odav keskklassi sülearvuti. Kiire 8GB operatiivmälu ja 256GB SSD püsimälu, Windows-10 (Microsoftilt tasuta Windows-11 allalaadimise võimalus), aku 5000mAh, neljatuumaline protsessor 2.7GHz.
  TF (Micro SD) pesa toetab kuni 128GB välise mälu kasutamist, 1*USB3.0 ja 1*USB-C port, 3.5mm kõrvaklapijuhtme pesa, DC port laadimiseks (laadida võib ka USB-C (Type-C) pordi kaudu), 2 sisseehitatud valjuhääldit, dual mikrofon, kaamera.
  IPS ekraan 3:2, 2160 x 1440 resolutsioon. Korpus värvilt tumedam hall.
  Tootja pakub 15 päeva ilma põhjusest teatamata tagastamise võimalust ja 1 aasta kvaliteediprobleemide garantiid. Kauba kättesaamisel tuleb võimalikest tarnimisel tekkinud vigastustest ja kvaliteediprobleemidest teatada hiljemalt 7 päeva jooksul.
  Lisa ostukorvi
 • Termomeeter Hügromeeter juhtmevaba DIGOO DG-8647
  Hinded 5 palli skaalal

  Termomeeter Hügromeeter juhtmevaba DIGOO DG-8647

  Kiirvaade  38,02

  Termomeeter Hügromeeter juhtmevaba DIGOO DG-8647

  Puhta ja kvaliteetse värvitablooga. Telefoni või arvuti äppi sellel seadmel ei ole, on ainult visuaalselt jälgitav tabloo kaudu. Tabloo on sisse lülitatud vaid siis, kui seade on ühendatud (kaasasoleva) micro-usb juhtme kaudu vooluvõrku või toiteallikaga. Tablood saab välja lülitada ka käsitsi seadme ülemise raamiosa käega puudutamisel (puutetundlik lüliti, kasutatav kui soovitakse näiteks ööseks täiesti pimedat tuba).

  Näitab toa- ja õuetemperatuuri ja mõlema õhuniiskust. Lisaks kellaaega sekundi täpsusega. Kuvab ka enda näitajate põhjal iseenda genereeritavat pilvisuse ja sademete ilmaprognoosi (tootja andmetel 40-45% täpsusega) järgmiseks 12-24 tunniks.

  Juhtmevaba, õueandur võib asuda seadmest kuni 30m kaugusel, soovitavalt varjulises kohas. Õueandur on veekindel, toiteks vajab 2 AAA batareid. Kuivõrd alcaline patareid ei pruugi töötada alla -10C stabiilselt, siis soovitatakse talveperioodil kasutada pigem liitiumpatareisid (mõlemaid on Eesti kauplustes saada, komplekti patareid ei kuulu).

  Seade ise ei ole veekindel, peab asuma toas. Võib taga oleva aasaga riputada seinale või taga asuva jalaga toetada lauale. Seadmele saab sisse paigaldada 2 AAA patareid, kui soovitakse kellaaega voolukatkestuste ajal mälus hoida.

  Seade omab ka äratuskella funktsiooni, snooze funktsiooni, ja enne patarei tühjakssaamist hoiatamise funktsiooni.

  Omadusi täpsustama
 • Vinguandur Suitsuandur WIFI Tuya 2 in 1 + äpp, toide 2*AA
  Hinded 5 palli skaalal

  Vinguandur Suitsuandur WIFI Tuya 2 in 1 + äpp, toide 2*AA

  Kiirvaade  49,06

  Vinguandur Suitsuandur WIFI Tuya 2 in 1 + äpp, toide 2*AA

   

  Sisaldab elektrokeemilist ja fotoelektrilist sensorit ning mikroprotsessorit. Annab häiret kohapeal helisignaaliga (85dB), valguse sähvimisega ja lisaks häire eelmääratud nutitelefonidele saatmisega nii vingugaasi (CO) kui ka suitsugaasi (CO2) kontsentratsiooni tõusmisel üle piirmäära.

   

  Vingu- ja suitsuandurit (2 in 1) on mõttekas kasutada ruumides, kus on vingugaasi potentsiaalselt eraldava küttekolde uks (tavaliselt köögis või ahjuuksega toas). Tavalistes tubades, kus küttekolde uksi ei ole – seal on mõttekas kasutada suitsuandurit (kuna on odavam, näiteks Wifi Tuya suitsuandur).

   

  Hea vingugaasi ja suitsuandur peab olema ka võimeline saatma häireid nutitelefonidele – sest ainult siis on täiskasvanud pererahva äraolekul valvatud ka tema kodused hoolealused – koduloomad, väikelapsed-vanurid ja vara. Ainult ruumis kohapeal sireeni andvad andurid kõlbavad ainult ruumidesse, kus pidevalt täiskasvanud inimesi viibib.

   

  Tasuta kingitusena https://smartlife.ee/et poolt lisatud 2 AA batareid.

   

  Telefonile häirete saatmiseks, parameetrite ja ajaloo vaatamiseks on vajalik 2.4GHz wifi kättesaadavus. Ühildub nii Android kui IOS telefonidega – töötab Smart Life (Volcano Technology Limited) äpiga (töötab ka iseseisvalt ilma äpiga ühendamata, kuid kui pole soovi äpiga ühendada – siis oleks odavam osta ainult kohapeal sireeni andvaid andureid).

   

  Vinguandurite ja suitsuandurite valimisest loe lisaks meie tooteblogist, konkreetse toote suhtes vaata ka tehnilist spetsifikatsiooni.

  Lisa ostukorvi
 • Android tahvelarvuti BMAX MaxPad i10 10.1'' 6000mAh
  Hinded 5 palli skaalal

  Android tahvelarvuti BMAX MaxPad i10 10.1” 6000mAh

  Kiirvaade  172,33 182,43

  Android tahvelarvuti BMAX MaxPad i10 10.1” 6000mAh

  10.1 tollise ekraaniga elegantne tahvelarvuti. Viis GPS liiki – GPS, Beidou, Galileo, Glonass, A-GPS. Dual Wifi, Dual Sim, Bluetooth 5.0, kaks valjuhääldit, Android-10, näotuvastusega sisselogimise võimalus.

  2G, 3G, 4G võrgud. 4GB 64GB mälud, TF mälukaardi võimalus. Kaal 0.55 kg, ainult 9 mm paks. Peakaamera 5MP, selfie kaamera 2MP.

  BMAX MaxPad I10 UNISOC T610 Octa Core 4GB RAM 64GB ROM 4G LTE 10.1 Inch Android 10 Tablet.

  Omadusi täpsustama
 • Suitsuandur WIFI Tuya + äpp, toide 2*AA
  Hinded 5 palli skaalal

  Suitsuandur WIFI Tuya + äpp, toide 2*AA

  Kiirvaade  21,46

  Suitsuandur WIFI Tuya + äpp, toide 2*AA

  Sisaldab fotoelektrilist sensorit ja mikroprotsessorit. Annab häiret kohapeal helisignaaliga ja lisaks häire eelmääratud nutitelefonidele saatmisega suitsugaasi kontsentratsiooni tõusmisel üle piirmäära.

   

  Suitsuandurit (odavam) ilma vingugaasi mõõtmise võimekuseta on soovitav kasutada nendes ruumides, kus pole küttekolde ust. Kui ruumis on küttekolde uks (tavaliselt köögis või ahjukütte uksega toas), siis on soovitatav selle asemel paigaldada nii suitsu- kui vingugaasi tuvastamise võimekusega (kahesensoriline) andur (näiteks XinDum CS01W).

   

  Hea suitsuandur peab olema ka võimeline saatma häireid nutitelefonidele – sest ainult siis on täiskasvanud pererahva äraolekul valvatud ka tema kodused hoolealused – koduloomad, väikelapsed-vanurid ja vara. Ainult ruumis kohapeal sireeni andvad andurid kõlbavad ainult ruumidesse, kus pidevalt täiskasvanud inimesi viibib.

   

  Tasuta kingitusena https://smartlife.ee/et poolt lisatud 2 AA batareid.

   

  Telefonile häirete saatmiseks, parameetrite ja ajaloo vaatamiseks on vajalik 2.4GHz wifi kättesaadavus. Ühildub nii Android kui IOS telefonidega – töötab Smart Life (Volcano Technology Limited) äpiga (töötab ka iseseisvalt ilma äpiga ühendamata, kuid kui pole soovi äpiga ühendada – siis oleks odavam osta ainult kohapeal sireeni andvaid andureid).

   

  Suitsuandurite valimisest loe lisaks meie tooteblogist, konkreetse toote suhtes vaata ka tehnilist spetsifikatsiooni.

  Lisa ostukorvi
 • Sülearvuti 2 in 1 BMAX Y13 360°13.3''
  Hinded 5 palli skaalal

  Sülearvuti 2 in 1 BMAX Y13 360°13.3”

  Kiirvaade  437,75 450,42

  Sülearvuti 2 in 1 BMAX Y13 360°13.3”

  (437.75€ seisuga 16.12.2021, tarne ca 1 nädal Prantsusmaalt) on puutetundliku 13.3 tollise ekraaniga ja 360 kraadi liigesest keeratav laptop. Mis tähendab, et selle ekraanile saab ka vabakäeliselt joonistada või kirjutada (näpuga või spetsiaalset ekraanipliiatsit juurde ostes).

  Ainult 1.25 kg kaal, võimas 8-nda põlvkonna neljatuumaline 2.4GHz protsessor, 8GHz RAM, kiire 256GB SSD salvestusmälu, TF (Micro SD) mälukaardi pesa, 10000 mAh/3.8V 38Wh aku, 4 sisseehitatud valjuhääldit, 3.5 mm kõrvaklapi juhtmepesa ja Windows 10 muudavad selle arvuti stiilse ja liikuva elustiiliga inimesele asendamatuks.

  Omadusi täpsustama
 • Valvekaamera toakaamera Dahua Imou Ranger SE 4MP öövärvidega
  Hinded 5 palli skaalal

  Valvekaamera toakaamera Dahua Imou Ranger SE 4MP öövärvidega

  Kiirvaade  57,14 84,65

  Valvekaamera toakaamera Dahua Imou Ranger SE 4MP öövärvidega

  Maailma ühe tunnustatuima tootja kvaliteetkaamera toatingimustesse. Imou enda äpp, millega saab teha seadistusi ja telefonidest jooksvalt pilti jälgida või vestelda kaamera asukohas olijatega. Kahepoolse kõnevõimalusega, öövärvidega. Tehisintellektil põhinev ja end ise jooksvalt täiendav (Al Human) liikumisanduriga, vastavalt seadistustele kas jälitab liikumisi automaatselt või mitte.

  Omadusi täpsustama
 • Valvekaamerad WIFI Dahua WDR PoE H.265
  Hinded 5 palli skaalal

  Valvekaamerad WIFI Dahua WDR PoE H.265

  Kiirvaade  55,69 86,33

  Valvekaamerad WIFI Dahua WDR PoE H.265

  Maailma ühe tunnustatuima brändi Dahua üks odavaimatest ja levinuimatest toodetest õue, veekindlus IP67. Inimeste liikumise tuvastamiseks kasutab tehisintellekti. Öiseks valveks on varustatud infrapuna lambikestega kuni 30m kaugusele valgustamiseks. IMOU äpiga on kaamera pilt jälgitav nutitelefonist, aga salvestama saab panna ka sisse paigaldatavale Micro SD kaardile (toetab kuni 256GB kaarte), tsentraalsele NVR salvestusseadmele, või veebipilve. Läätsevariantidest on tootmises:

  • 2.8mm (vaatenurk 120 kraadi, liikumise tuvastamise kaugus kuni 38.6m;
  • 3.6mm (vaatenurk 108 kraadi, liikumise tuvastamise kaugus kuni 55.2m;
  • 6.0mm (vaatenurk 60 kraadi, liikumise tuvastamise kaugus kuni 82.8m.

  Pildi ja teavituste saatmiseks nutitelefonile, salvestusseadmesse või pilve peab kaamera asukohas olema kättesaadav 2.4GHz wifi.

  Omadusi täpsustama
 • Valvekaamerad wifi õue Dahua Imou 2E 4MP öövärvidega
  Hinded 5 palli skaalal

  Valvekaamerad wifi õue Dahua Imou 2E 4MP öövärvidega

  Kiirvaade  96,58

  Valvekaamerad wifi õue Dahua Imou 2E 4MP öövärvidega

  Maailma ühe tunnustatuima brändi Dahua üks odavaimatest ja levinuimatest toodetest õue, veekindlus IP67. Inimeste liikumise tuvastamiseks kasutab tehisintellekti. Öiseks valveks on varustatud infrapuna lambikestega kuni 30m kaugusele valgustamiseks. Öine salvestamine on täisvärvidega.

  IMOU äpiga on kaamera pilt jälgitav nutitelefonist, aga salvestama saab panna ka sisse paigaldatavale Micro SD kaardile (toetab kuni 256GB kaarte), tsentraalsele NVR salvestusseadmele, või veebipilve. Läätsevariantidest on tootmises:

  • 2.8mm (vaatenurk 120 kraadi, liikumise tuvastamise kaugus kuni 38.6m;
  • 3.6mm (vaatenurk 108 kraadi, liikumise tuvastamise kaugus kuni 55.2m;
  • 6.0mm (vaatenurk 60 kraadi, liikumise tuvastamise kaugus kuni 82.8m.

  Pildi ja teavituste saatmiseks nutitelefonile, salvestusseadmesse või pilve peab kaamera asukohas olema kättesaadav 2.4GHz wifi.

  Lisa ostukorvi
 • Valvekaamerad wifi õue Dahua Imou Cruiser 4MP PTZ öövärvidega
  Hinded 5 palli skaalal

  Valvekaamerad wifi õue Dahua Imou Cruiser 4MP PTZ öövärvidega

  Kiirvaade  119,22

  Valvekaamerad wifi õue Dahua Imou Cruiser 4MP PTZ öövärvidega

  Maailma suuruselt teise valvekaamerate tootja üks tipptoodetest. Kaamera on telefoni- või arvutiäpi kaudu juhitav, jälgitav, salvestav. Pööratav horisontaalis 355 ja vertikaalis 90 kraadi (PTZ funktsioon) ja digitaalne zoom kuni 16x. Salvestab ka öösel värviliselt. Võimaldab kahesuunalisi kõnelusi. Omab tehisintellektil põhinevat inimeste liikumise tuvastamist ja jälitamist.

  Võimaldab seadistada valveperioode kellaaja ja nädalapäevade lõikes. Saab seadistada andma ka kohapeal häiret 110dB sireeni ja valgushäirega. Saadab häired ka nutitelefonidele.

  Kasutab Imoulife äppi.

  Omadusi täpsustama
 • Veekindlad nutitelefonid Umidigi Bison Pro 6.3'' 5000mAh
  Hinded 5 palli skaalal

  Veekindlad nutitelefonid Umidigi Bison Pro 6.3” 5000mAh

  Kiirvaade  208,10 250,22

  Veekindlad nutitelefonid Umidigi Bison Pro 6.3” 5000mAh

  Nõudliku fotograafist matkaja nutitelefon. Vist kõige täiuslikum nutitelefon läbi aegade. Veebipoe omanik kasutab ka ise seda.

  Veekindel kuni 1.5m kuni 30min, tolmukindel, kukkumiskindel kuni 1.8m. IP68 ja IP69K, MIL-STD-810G. Vetthülgav Corning® Gorilla® Glass ekraan. Allveekaamera, Sony 48MP peakaamera, 16MP 117 kraadi lainurkkaamera, 5MP makro kaamera, 24MP selfie kaamera. Kontaktivaba termomeeter, kompass, altimeeter, baromeeter, kindatundlik ekraan. GPS, Glonass, Galileo. NFC kauplustes telefoniga tasumiseks, FM raadio, 3.5mm kõrvaklapi juhtme pesa (vajalik lennureziimil kõrvaklappide kasutamiseks), näpujäljega lahtilukustamise võimalus. 8GB LPDDR4X RAM, 128GB salvestusruumi + mälukaardi võimalus kuni 256GB. Aku 5000 mAh, kiirlaadimine 18W.

  Omadusi täpsustama
 • Veekindlad nutitelefonid Umidigi Bison Pro 6.3'' 5000mAh
  Hinded 5 palli skaalal

  Veekindlad nutitelefonid Umidigi Bison Pro 6.3” 5000mAh

  Kiirvaade  208,10 250,22

  Veekindlad nutitelefonid Umidigi Bison Pro 6.3” 5000mAh

  Nõudliku fotograafist matkaja nutitelefon. Vist kõige täiuslikum nutitelefon läbi aegade. Veebipoe omanik kasutab ka ise seda.

  Veekindel kuni 1.5m kuni 30min, tolmukindel, kukkumiskindel kuni 1.8m. IP68 ja IP69K, MIL-STD-810G. Vetthülgav Corning® Gorilla® Glass ekraan. Allveekaamera, Sony 48MP peakaamera, 16MP 117 kraadi lainurkkaamera, 5MP makro kaamera, 24MP selfie kaamera. Kontaktivaba termomeeter, kompass, altimeeter, baromeeter, kindatundlik ekraan. GPS, Glonass, Galileo. NFC kauplustes telefoniga tasumiseks, FM raadio, 3.5mm kõrvaklapi juhtme pesa (vajalik lennureziimil kõrvaklappide kasutamiseks), näpujäljega lahtilukustamise võimalus. 8GB LPDDR4X RAM, 128GB salvestusruumi + mälukaardi võimalus kuni 256GB. Aku 5000 mAh, kiirlaadimine 18W.

  Omadusi täpsustama
 • 5G nutitelefon Poco M4 Pro 6.6" 5000mAh
  Hinded 5 palli skaalal

  5G nutitelefon Poco M4 Pro 6.6″ 5000mAh

  Kiirvaade  303,65 359,35

  5G nutitelefon Poco M4 Pro 6.6″ 5000mAh

  Nõudliku pildistamist harrastava kontoriinimese tööriist. Võimas 50 MP peakaamera ja 16 MP selfie kaamera.

  Uusim tipptasemel Poco 5G telefon, töötab ka vanemates võrkudes nagu 4G, 3G, 2G. Suur aku 5000 mAh, mille laadimise tagab 33W kiirlaadija vähem kui tunniga. NFC poes ostude eest tasumiseks. AI näotuvastuse ja näpujäljega telefoni avamise võimalus. Loomulikult GPS, 3.5 mm kõrvaklappide juhe (lennureziimil ju Bluetooth kasutada ei saa ja ainukene võimalus on juhe). 90 Hz ekraani värskendussagedus. Uusim MediaTek Dimensity 810 protsessor.

  Sensorid: näpujälje, valguse, accelrometer, kompass, güroskoop, ultrasonic lähedus.

  Omadusi täpsustama
 • 5G nutitelefon Xiaomi Poco M3 Pro 6.5" 5000mAh
  Hinded 5 palli skaalal

  5G nutitelefon Xiaomi Poco M3 Pro 6.5″ 5000mAh

  Kiirvaade  245,31 277,12

  5G nutitelefon Xiaomi Poco M3 Pro 6.5″ 5000mAh

  Uusim kontoritelefon. Töötab 5G võrkudes, kuid töötab ka kõikides vanemates võrkudes.

  Kestvuse tagab 5000 mAh aku ja 18W kiirlaadimine ja 22.5W kiirlaadimise in-box. Kvaliteetset pildistamist võimaldab 48AH peakaamera. Poodides saab maksta NFC abil. Omab ka 3.5 mm kõrvaklappide pesa, mis on hädavajalik lendudel kuulamiseks (kuna lennureziimis Bluetooth ei tööta). Nutitelefonil on näpujäljesensor ja näotuvastuse funktsioon. Ekraanivärskendus on kõrge 90 Hz, FHD+ ekraan sisaldades Corning® Gorilla® Glass ja Reading Mode 3.0 funktsiooni.

  Omadusi täpsustama
 • Sülearvuti 2 in 1 BMAX Y13 360°13.3''
  Hinded 5 palli skaalal

  Sülearvuti 2 in 1 BMAX Y13 360°13.3”

  Kiirvaade  470,29 481,64

  Sülearvuti 2 in 1 BMAX Y13 360°13.3”

  Puutetundliku 13.3 tollise ekraaniga (“2 in 1”) ja 360 kraadi liigesest keeratav laptop. Selle ekraanile saab nii klaviatuurilt kui ka vahetult ekraanil vabakäeliselt joonistada või kirjutada.

  Kaal 1.25 kg, 8-nda põlvkonna neljatuumaline 2.4GHz protsessor, 8GHz RAM, kiire 256GB SSD salvestusmälu, TF (Micro SD) mälukaardi pesa, aku 10000 mAh/3.8V 38Wh aku, 4 sisseehitatud valjuhääldit, 3.5 mm kõrvaklapi juhtmepesa ja Windows 10.

  Omadusi täpsustama
 • sülearvuti bmax x15
  Hinded 5 palli skaalal

  Sülearvuti BMAX X15 15.6” 8GB 128GB SSD

  Kiirvaade  390,20 429,80

  Sülearvuti BMAX X15

  BMAX X15 on 15.6 tollise ekraaniga odavama keskklassi sülearvuti. Hea protsessor ja operatiivmälu (Intel 4120 neljatuumaline protsessor, 8GB RAM), 128 või 256 GB uusimat tüüpi (SSD) kõvaketas, Windows 10, Ekraani resolutsioon 1920*1080 kõrge värskendussagedusega (100 Hz), Dual Wifi, mini HDMI port, 2 * USB 3.0 porti.
  Soovitame sülearvutit BMAX X15 hinnatundlikumale ostjale nõudlikuks kontoritööks ja arvutimängudeks. Eeldatud tarneaeg 7 päeva otse partneri laost Prantsusmaalt, garantii 2 aastat.
  Omadusi täpsustama
 • Laste nutitelefonid Cubot MINI2 veekindel 4'' GPS
  Hinded 5 palli skaalal

  Laste nutitelefonid Cubot MINI2 veekindel 4” GPS

  Kiirvaade  118,80

  Laste nutitelefonid Cubot MINI2 veekindel 4” GPS

  Väike kuid võimas ja karm (rugged) nutitelefon sobib lastele või väikseid telefone vajavatele täiskasvanutele. Tugev väliskest kaitseb nii mahapillamiste, tolmu kui vihma eest (IP68, vette uputada siiski ei soovita).

  GPS, A-GPS, güroskoobi ja kompassi sensorid võimaldavad Google Mapsi vms kasutades liikumiseks saada juhiseid. 3000 mAh aku on väikese nutitelefoni kohta tavatult võimas. Laadimine TYPE-C pordi kaudu. Toetab inglise ja vene keelt, eesti keelt ei ole. Android-10 operatsioonisüsteem. Näotuvastusega sisselogimise võimalus, näpujälge ei ole. Kaamera 13 MP. Kõrvaklappe saab kasutada läbi Bluetooth, juhtmega kõrvaklappide porti ei ole. Mahutab 2 SIM kaarti. Väliseks salvestusruumiks võib sisestada kuni 128 GB Micro SD mälukaardi.

  Omadusi täpsustama
 • Veekindel nutitelefon Umidigi Bison X10/Pro
  Hinded 5 palli skaalal

  Veekindel nutitelefon Umidigi Bison X10/X10 Pro 6.53” 6150 mAh

  Kiirvaade  172,37 218,78

  Veekindel nutitelefon Umidigi Bison X10/Pro

  Stiilse seikleja veekindel nutitelefon. Kukkumiskindel. 6150 mAh aku ja 10 W kiirlaadimine. Veekindel kuni 1.8 m sügavusele kuni 30 minutit, tolmu- ja porikindel. Vastupidavuse standardid IP 68 ja IP69K, MIL-STD-810G. Juhtmeta FM raadio. NFC poodides telefoniga maksmiseks. Näpujäljelugeja isiku tuvastamiseks.

  Veekindel nutitelefon X10/X10 Pro omab neli kaamerat, s.h võimsaim 20 MP. Tarneaeg ca 1 kuu.

  Omadusi täpsustama
 • Veekindel nutitelefon Umidigi Bison X10/X10 Pro 6.53'' 6150mAh
  Hinded 5 palli skaalal

  Veekindel nutitelefon Umidigi Bison X10/X10 Pro 6.53” 6150mAh

  Kiirvaade  172,37 246,62

  Veekindel nutitelefon Umidigi Bison X10/X10 Pro 6.53” 6150mAh

  Stiilse seikleja veekindel nutitelefon. Kukkumiskindel 1.8m. 6150 mAh aku ja 10 W kiirlaadimine. Veekindel kuni 1.5 m sügavusele kuni 30 minutit, tolmu- ja porikindel. Vastupidavuse standardid IP 68 ja IP69K, MIL-STD-810G. Juhtmeta FM raadio. NFC poodides telefoniga maksmiseks. Näpujäljelugeja sisselogimiseks.

  Veekindel nutitelefon X10/X10 Pro omab neli kaamerat, s.h peakaamera 20 MP.

  Omadusi täpsustama
 • Gaasilekke andur eMastiff WiFi Tuya GAS LPG + äpp
  Hinded 5 palli skaalal

  Gaasilekke andur eMastiff WiFi Tuya GAS LPG + äpp

  Kiirvaade  35,53

  Gaasilekke andur eMastiff WiFi Tuya GAS LPG + äpp

  Mõõdab erinevate põlevgaaside (maagaas, LPG, CH4) lekkeid õhus ja õhutemperatuuri. Kui õhus tuvastab gaasi olemasolu alla häire piirmäära, siis annab valjult inimkeelse hoiatuse ja näitab kontsentratsiooni õhus. Kui kontsentratsioon õhus ületab häire piirmäära (6 LEL +-3% CH4) või häire temperatuuri (57 C), siis hakkab sireen (70dB) tööle ja saadab automaatselt häire ka selleks määratud telefonidele (Smart Life äpi kaudu nii Androidile kui IOS-le). Telefoniga ühendamiseks on vajalik anduri tööpiirkonnas wifi (2.4GHz) juurdepääs. Toide on micro-usb (5V) juhtme kaudu ja gaasi kontsentratsiooni õhus, kellaaega ja temperatuuri näitav LCD ekraan on kogu aeg aktiivne (voolutarbimine alla 200mA). Kaasas 220V vooluvõrgust laadimiseks pistik ja micro-usb juhe, sisemise batarei lisamiseks kohta ei ole. Küll saab toiteallikaks kasutada ka mõne muu pingega (12V, 5V) välist toiteallikat, mis on võimeline micro-usb kaudu teda laadima.

  Paigaldada gaasiseadmest 1.5-4.0 meetri kaugusele laest 30 cm allapoole (õhust kergemate gaaside nagu maagaas kasutamise korral) ja põrandast 30 cm ülespoole (õhust raskemate gaaside nagu LPG kasutamise korral).

  Vinguandurite, gaasiandurite ja suitsuandurite valimisest loe lisaks meie tooteblogist, konkreetse toote suhtes vaata ka tehnilist spetsifikatsiooni.

  Ostja kommentaar 21.06.2021: “Product match advertised. Easy configuration. Display is small but LCD screen colorful gives an air of sophistication. Made tests with natural gas with 2 burners stove open and got shooting in about 2 minutes in ventilated place. Made test with butane, with shooting immediately. App SmartLife showed alarm in about 30 to 50 seconds after the shooting. Only the thermometer shows a temperature above real and not calibrate apparently. No battery need plug in. Comes with charger and cable to plug in electric valve closes the gas to trigger alarm case you install.

  Lisa ostukorvi
 • LED lambipirnid 220v 10tk (4w,6w,8w) sokkel E27,E14,GU10,MR16,B22
  Hinded 5 palli skaalal

  LED lambipirnid 220v 10tk (4w,6w,8w) sokkel E27,E14,GU10,MR16,B22

  Kiirvaade  22,05 27,58

  LED lambipirnid 220v 10tk (4w,6w,8w) sokkel E27,E14,GU10,MR16,B22

  Sobib toa- ja kontorivalgustitesse, ühes tellimisühikus on 10 ühesugust lambipirni. 8w LED pirn võrdub umbes 60w hõõglambipirniga. Valikus orienteeruda aitab alltoodud tabel (lehelt viribright.com).

  Lumenid (valgustugevus) LED Watid (voolutarve)  võrreldav säästulamp võrreldav hõõglamp
  400 – 500 6 – 7W 8 – 12W 40W
  650 – 850 7 – 10W 13 – 18W 60W
  1000 – 1400 12 – 13W 18 – 22W 75W
  1450-1700+ 14 – 20W 23 – 30W 100W
  2700+ 25 – 28W 30 – 55W 150W

  Lambipirnide maksumuses aitab paremini orienteeruda järgnev tabel (lehelt viribright.com ja modifitseeritud Eesti 12.2021 andmetega).

  LED vs CFL vs Incandescent Cost Hõõglamp Säästulamp LED
  Watts used 60W 14W 7W
  Average cost per bulb $1 $2 $4 or less
  Average lifespan 1,200 hours 8,000 hours 25,000 hours
  Bulbs needed for 25,000 hours 21 3 1
  Total purchase price of bulbs over 20 years $21 $6 $4
  Cost of electricity (25,000 hours at $0.26 per kWh) $292,93 $90,13 $52,00
  Omadusi täpsustama
 • LED lambipirnid 220v 6tk (4w,6w,8w) sokkel E27,E14,GU10,MR16,B22
  Hinded 5 palli skaalal

  LED lambipirnid 220v 6tk (4w,6w,8w) sokkel E27,E14,GU10,MR16,B22

  Kiirvaade  13,12 16,96

  LED lambipirnid 220v 6tk (4w,6w,8w) sokkel E27,E14,GU10,MR16,B22

  Sobib toa- ja kontorivalgustitesse, ühes tellimisühikus on 6 ühesugust lambipirni. 8w LED pirn võrdub umbes 60w hõõglambipirniga. Valikus orienteeruda aitab alltoodud tabel (lehelt viribright.com).

  Lumenid (valgustugevus) LED Watid (voolutarve)  võrreldav säästulamp võrreldav hõõglamp
  400 – 500 6 – 7W 8 – 12W 40W
  650 – 850 7 – 10W 13 – 18W 60W
  1000 – 1400 12 – 13W 18 – 22W 75W
  1450-1700+ 14 – 20W 23 – 30W 100W
  2700+ 25 – 28W 30 – 55W 150W

  Lambipirnide maksumuses aitab paremini orienteeruda järgnev tabel (lehelt viribright.com ja modifitseeritud Eesti 12.2021 andmetega).

  LED vs CFL vs Incandescent Cost Hõõglamp Säästulamp LED
  Watts used 60W 14W 7W
  Average cost per bulb $1 $2 $4 or less
  Average lifespan 1,200 hours 8,000 hours 25,000 hours
  Bulbs needed for 25,000 hours 21 3 1
  Total purchase price of bulbs over 20 years $21 $6 $4
  Cost of electricity (25,000 hours at $0.26 per kWh) $292,93 $90,13 $52,00
  Omadusi täpsustama
 • Nutitelefon Xiaomi Poco X3 Pro
  Hinded 5 palli skaalal

  Nutitelefon Xiaomi Poco X3 Pro 6.67” 5160 mAh

  Kiirvaade  306,29

  Nutitelefon Xiaomi Poco X3 Pro

  Täpselt mida moodne kontoriinimene vajab, ja enam. Lisaks sobib kvaliteetseks pildistamiseks, mängudeks ja videote vaatamiseks.

  Võimas aku (5160 mAh), näotuvastusega sisselogimise võimalus, ülikiire ekraan (120 Hz) 2400*1080, NFC telefoniga kassades maksmiseks, kiirlaadimine 4.0+ 33W TYPE-C, kaamera 48 Mp.

  Corning® Gorilla® Glass 6 kaitseb ekraani telefoni mahapillamisel kuni 1.6 m kõrguselt ja annab varasematest mudelitest 2 korda suurema kriimustuskaitse. Qualcomm Snapdragon 860 ülikiire protsessor tagab video ja mängude perfektse esitluse.

  Omadusi täpsustama
 • Nutitelefon Xiaomi Poco X3 Pro
  Hinded 5 palli skaalal

  Nutitelefon Xiaomi Poco X3 Pro 6.67” 5160 mAh

  Kiirvaade  312,95 342,10

  Nutitelefon Xiaomi Poco X3 Pro

  Täpselt mida moodne kontoriinimene vajab, ja enam. Lisaks sobib kvaliteetseks pildistamiseks, mängudeks ja videote vaatamiseks.

  Võimas aku (5160 mAh), näotuvastusega sisselogimise võimalus, ülikiire ekraan (120 Hz) 2400*1080, NFC telefoniga kassades maksmiseks, kiirlaadimine 4.0+ 33W TYPE-C, kaamera 48 Mp.

  Corning® Gorilla® Glass 6 kaitseb ekraani telefoni mahapillamisel kuni 1.6 m kõrguselt ja annab varasematest mudelitest 2 korda suurema kriimustuskaitse. Qualcomm Snapdragon 860 ülikiire protsessor tagab video ja mängude perfektse esitluse.

  Omadusi täpsustama
 • Nutitelefonid Cubot MAX 3 6.95" 5000mAh
  Hinded 5 palli skaalal

  Nutitelefonid Cubot MAX 3 6.95″ 5000mAh

  Kiirvaade  145,85 175,02

  Nutitelefonid Cubot MAX 3 6.95″ 5000mAh

  Hea hinnaga kontoriinimese nutitelefon. Hästi suur ekraan 6.95” ja aku 5000 mAh, NFC ostude eest kassas tasumiseks, 48MP peakaamera, 5MP makrokaamera ja 16MP selfie kaamera, 4GB ja 64GB, TF kaardi toetus 256GB, Android-11, näpujäljega sisselogimise võimalus, 2G 3G 4G võrgud, GPS Glonass ja Beidou.

  Tootja garantii: kuni 7 päeva kättesaamisest tarnega seotud kvaliteediprobleemidest teatamine, 1 aasta tootegarantii (selle alla ei kuulu toote ebaõigest käsitlemisest tekkinud probleemid).

  Cubot MAX 3 Smartphone 6.95″ Ultra Large Full Screen Mini Tablet Mobile Phone 48MP Triple Camera 5000mAh Celular NFC Android 11

  Omadusi täpsustama
 • Sülearvuti BMAX MaxBook S13A 13.3" 8GB 128GB 10000mAh
  Hinded 5 palli skaalal

  Sülearvuti BMAX MaxBook S13A 13.3″ 8GB 128GB 10000mAh

  Kiirvaade  307,40

  Sülearvuti BMAX MaxBook S13A 13.3″ 8GB 128GB 10000mAh

  13.3 tollise ekraaniga ca 1.3 kg sülearvuti, 8GB operatiivmälu, 128GB salvestusruumi, aku 10000mAh (kuni 8 tundi), Wifi 2.4 või 5GHz. Kogu laiuses klaviatuur (servast ainult 3 mm), suur 4.7 tolline puuteplaat, kogu laiuses ekraan (servast ainult 15 mm).

  2 USB-3.0 porti, Micro SD (TF) mälukaardi pesa, Mini HDMI port, 3.5mm kõrvaklapijuhtme port, Windows-10.

   

  Omadusi täpsustama
 • Sülearvuti ThundeRobot ZERO RTX3070 i7-11800H 16'' 165Hz
  Hinded 5 palli skaalal

  Sülearvuti ThundeRobot ZERO RTX3070 i7-11800H 16” 165Hz

  Kiirvaade  2360,01 2966,46

  Sülearvuti ThundeRobot ZERO RTX3070 i7-11800H 16” 165Hz

  “Ära osta kõige kallimat arvutit, vaid osta see mis on sulle parim”. Selline suurepärane arvuti on sobilik kinkimiseks äripartnerile, heale töötajale või miks mitte ka iseendale.

  Tarneaeg ca 3 nädalat.

   

  Omadusi täpsustama
 • Valvekaamera komplektid õue+toa PoE 5MP NVR Techage
  Hinded 5 palli skaalal

  Valvekaamera komplektid õue+toa PoE 5MP NVR Techage

  Kiirvaade  302,46 611,99

  Valvekaamera komplektid õue+toa PoE 5MP NVR Techage

  Näotuvastuse ja täis öövärvidega PoE valvekaamera komplekt koos keskse salvestuseadme ja 2-8 toakaameraga. Paigalduse ja hoolduse saab soovi korral ka tellida meilt, küsi hinnapakkumist.

  Vastava seadistuse korral häire pildid saadab jooksvalt e-mailile, valgustab valveala ja/või annab helisignaali. Salvestab videod komplektis olevasse NVR-i, TF kaartide jaoks kaamerates eraldi pesasid ei ole. Kahesuunalise kõne võimalus nutitelefonist kaamerasse ja tagasi. Salvestusformaat (uusim) H265+. Pilti ja hääli saab jälgida ka reaalajas nutitelefonidest, tahvlist või arvutist. Sisseehitatud äikesekaitse funktsioon. Tehisintellektil põhinev liikumistuvastus ja liikumise jälitamine (autotracking).

  Kaamerat saab kaugjuhtimisega liigutada horisontaalis 360 ja vertikaalis 90 kraadi (PTZ funktsioon). Kasutab XMEYE mobiiliäppi.

  Omadusi täpsustama
 • Valvekaamera komplektid toa PoE 5MP NVR Techage
  Hinded 5 palli skaalal

  Valvekaamera komplektid toa PoE 5MP NVR Techage

  Kiirvaade  180,13 595,08

  Valvekaamera komplektid toa PoE 5MP NVR Techage

  Näotuvastuse ja täis öövärvidega PoE valvekaamera komplekt koos keskse salvestuseadme ja 2-8 toakaameraga. Paigalduse ja hoolduse saab soovi korral ka tellida meilt, küsi hinnapakkumist.

  Vastava seadistuse korral häire pildid saadab jooksvalt e-mailile, valgustab valveala ja/või annab helisignaali. Salvestab videod komplektis olevasse NVR-i, TF kaartide jaoks kaamerates eraldi pesasid ei ole. Kahesuunalise kõne võimalus nutitelefonist kaamerasse ja tagasi. Salvestusformaat (uusim) H265+. Pilti ja hääli saab jälgida ka reaalajas nutitelefonidest, tahvlist või arvutist. Sisseehitatud äikesekaitse funktsioon. Tehisintellektil põhinev liikumistuvastus ja liikumise jälitamine (autotracking).

  Kaamerat saab kaugjuhtimisega liigutada horisontaalis 360 ja vertikaalis 90 kraadi (PTZ funktsioon). Kasutab XMEYE mobiiliäppi.

  Omadusi täpsustama
 • Wifi elektriarvesti din liistule 220V 60A Tomzn DDS238-4W Smart Life äpiga
  Hinded 5 palli skaalal

  Wifi elektriarvesti din liistule 220V 60A Tomzn DDS238-4W Smart Life äpiga

  Kiirvaade  73,87

  Wifi elektriarvesti din liistule 220V 60A Tomzn DDS238-4W Smart Life äpiga

  Täiuslik 1-faasiline 220V voolutarbimise (või tootmise) kWh mõõtja, omab ka üle- ja alapinge kaitset (ülepinge võib tekkida, kui välk kusagil elektriliini lööb). Omab ka ülekoormuse kaitse funktsiooni.

  Salvestab ajaloo tundide, päevade ja kuude lõikes ning kumulatiivselt. Mõõdab ka pinget V, voolutugevust A, võimsust W nii tarbimise suunas kui tootmise suunas, sagedust Hz, voolufaktorit COSo.

  Kauglugemiseks ja juhtimiseks nutitelefoni kaudu kasutab Smart Life äppi (Volcano Technology Ltd). Äpiga ühenduse saamiseks peab seadmele olema 2.4GHz wifi kättesaadav. Äpi kaudu saab jälgida kWh, V, A, W, kasutada taimeri funktsiooni jm.

  Seadmest saab kogu seda läbiva vooluvõrgu sisse või välja lülitada kas seadmel oleva nupu või siis äpi kaudu kaugjuhtimise teel.

  Lisa ostukorvi
 • Wifi elektriarvesti din liistule 220V 65A Tomzn DDS238 Smart Life äpiga
  Hinded 5 palli skaalal

  Wifi elektriarvesti din liistule 220V 65A Tomzn DDS238 Smart Life äpiga

  Kiirvaade  54,90

  Wifi elektriarvesti din liistule 220V 65A Tomzn DDS238 Smart Life äpiga

  1-faasilise 220V voolutarbimise (või tootmise) kWh mõõtmiseks ja ajaloo salvestamiseks tundide, päevade ja kuude lõikes ning kumulatiivselt. Mõõdab ka pinget V, voolutugevust A, võimsust W nii tarbimise suunas kui tootmise suunas, sagedust Hz, voolufaktorit COSo.

  Kauglugemiseks ja juhtimiseks nutitelefoni kaudu kasutab Smart Life äppi (Volcano Technology Ltd). Äpiga ühenduse saamiseks peab seadmele olema 2.4GHz wifi kättesaadav. Äpi kaudu saab jälgida kWh, V, A, W.

  Seadmega saab kogu seda läbiva vooluvõrgu sisse või välja lülitada kas seadmel oleva nupu või äpi kaudu kaugjuhtimise teel. Üle- või alapinge kaitsefunktsioone seadmel ei ole, soovi korral nende funktsioonide järele valige alternatiivne meie Smart Life toode (mis on küll kallim).

  Lisa ostukorvi
 • Wifi lüliti taimer 16A 220V Smart Life äpp
  Hinded 5 palli skaalal

  Wifi lüliti taimer 16A 220V Smart Life äpp

  Kiirvaade  12,30

  Wifi lüliti taimer 16A 220V Smart Life äpp

  Mahub lülitite ja harukarpide pesadesse ning töötab Smart Life äpi kaudu. Samal ajal saab endiselt seadmeid (näiteks elektrikardinaid, valgusteid jne) sisse ja välja lülitada tavaliste käsilülitite kaudu. Seadme tööks peab olema kättesaadav 2.4GHz wifi.

  Toetab Amazon Alex ja Google Home häälkäsklusi.

  Omab taimeri, ajastamise (timetables) ja allalugemise (countdown) funktsioone. Äpiga saab seadmele automaatsete tarkade stsenaariumite kasutamise määrata.

  Lisa ostukorvi
 • Wifi võimendi 2.4GHz 300Mbps Centechia
  Hinded 5 palli skaalal

  Wifi võimendi 2.4GHz 300Mbps Centechia

  Kiirvaade  27,13

  Wifi signaali võimendi 2.4GHz RJ45 Centechia

  Sobib kasutamiseks kõikides tavakasutuse 2.4GHz wifi võrkudes ja seadmetes signaali pikendamiseks ja tugevdamiseks valvekaamerate, sülearvutite jne kasutamise eesmärgil väljaspool tavapärast wifi levikuala. Alustuseks tuleb repeaterile otsida sobiv asukoht – seadmel oleva indikaatortulukese roheline värv näitab signaali head kättesaadavust, oranz nõrka kättesaadavust ja hall (võimendamiseks) puuduvat signaali.

  Töötab nii juhtmeta wifi-pikendajana (repeater mode) kui ka RJ-45 juhtmega (access point mode). Võib ühendada 220v vooluvõrku (läbi kaasasoleva 220v/dc5v juhtme) või otse dc5v vooluallikaga.

  Lisa ostukorvi
 • 3-faasiline elektriarvesti din liistule wifi 380V 150A WEM3080T äpiga
  Hinded 5 palli skaalal

  3-faasiline elektriarvesti din liistule wifi 380V 150A WEM3080T äpiga

  Kiirvaade  202,71

  3-faasiline elektriarvesti din liistule wifi 380V 150A WEM3080T äpiga

  Täiuslik (ettevõtte-klassi) kahesuunaline 3-faasiline 380V elektritarbimise ja elektritootmise kWh mõõtja koos analüüsisüsteemiga. Siinolev on 150A, kuid saada on ka 250A ja 500A võimsusega (vt https://sunsolar.ee). Mõeldud eelkõige päikese- või tuuleenergiat tootvasse üksusesse, kuid sobib ka iga muu kodu või asutuse vajadusteks (Elektrilevi võrguga ühendusele paigaldab Elektrilevi omad mõõtjad, siin pakutavad on kasutatavad sisemisteks täiendavateks vajadusteks – näiteks allüürnik, küttesüsteem, ladu, välisvalgustus jne).

  Kolmefaasilist mõõtjat võib kasutada ka ainult ühe faasi (220V) mõõtmiseks. Üle 500A süsteemide mõõtmiseks on soovitav süsteem jagada osadeks kuni 500A ning paigaldada vastavalt mitu mõõtjat.

  Elektriarvestiga on tootja poolt tasuta kaasas eluaegne pilveteenuse ja äppide kasutamise õigus (Android, IOS, PC). Seadmele peab olema kättesaadav 2.4GHz wifi.

  • Reaalajas infot ja tootmise/tarbimise ajalugu saab vaadata ühest Leedus Druskininkais paigaldatud seadme kaudu SIIN.
  • Iammeter äpi saab alla laadida Google Play või Apple Store kaudu.
  • PC demo veebis saab proovida SIIN.

   

   

  Lisa ostukorvi
 • 3-faasiline elektriarvesti din liistule wifi Tomzn DTS238-7TY äpiga
  Hinded 5 palli skaalal

  3-faasiline elektriarvesti din liistule wifi Tomzn DTS238-7TY äpiga

  Kiirvaade  121,02 128,62

  3-faasiline elektriarvesti din liistule wifi Tomzn DTS238-7TY äpiga

  3-faasiline 380V voolutarbimise (või tootmise) kWh mõõtja. Smart Life äpiga saab seadme taga olevat vooluvõrku ka sisse ja välja lülitada või kasutada taimeri funktsioone.

  Salvestab ajaloo tundide, päevade ja kuude lõikes ning kumulatiivselt. Mõõdab ka pinget V, voolutugevust A, võimsust W nii tarbimise suunas kui tootmise suunas, sagedust Hz.

  Kauglugemiseks ja juhtimiseks nutitelefoni kaudu kasutab Smart Life äppi (Volcano Technology Ltd). Äpiga ühenduse saamiseks peab seadmele olema 2.4GHz wifi kättesaadav. Äpi kaudu saab jälgida kWh, V, A, W, kasutada taimeri funktsiooni jm.

  Omadusi täpsustama
 • Valgustundlik lüliti hämaralüliti 220V 10A 2tk
  Hinded 5 palli skaalal

  Valgustundlik lüliti hämaralüliti 220V 10A 2tk

  Kiirvaade  10,28

  Valgustundlik lüliti hämaralüliti 220V 10A 2tk (10.28€)

  On ette nähtud valgustuse automaatseks sisse- ja väljalülitamiseks õues pimenemisel õhtul ja valgenemisel hommikul. Veekindlus IP44 välitingimustesse. Töötemperatuur -40+70 Celsius.

  On mõeldud kasutamiseks tänavavalgustuses, tööstuslikes ja ühiskondlike hoonete valgustuses, koduõues või ka toas. Ei sobi kasutamiseks kohtades, kus normaalse päevavalguse juurdepääs on takistatud ja varjatud (suurte puude all jne). Valgustundlik lüliti peab olema paigaldatud viisil, et kunstvalgustus talle otse peale ei paista (lambi kohale või lambi kõrvale, vt ka joonis).

  Lisa ostukorvi
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi