SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

Silt: muu rakendus

 • + Näita rohkem

Näitan kõiki 22 tulemust

 • Bluetooth smart body scale INSMART ühildub Fitbit Samsung Health ja rohkem
  Hinded 5 palli skaalal

  Bluetooth smart body scale INSMART ühildub Fitbit Samsung Health ja rohkem

  Kiirvaade  69,72

  Bluetooth smart body scale INSMART ühildub Fitbit Samsung Health ja rohkem

  See salvestab automaatselt ühe või mitme inimese kehakaalu Androidile või iPhone'ile ja GoogleFit, AppleFit või Fitbit kontole arvutis. Inimesed võivad pidada arvestust igaüks eraldi või koos perekonnana.

  Kirjeid saab näha loeteluna või graafikuna. Kui kellelgi on väike laps, on eraldi funktsioon lapse kaalumiseks. Ajaloo salvestamiseks on kohustuslik Insmart Health rakendus, mis ühendub kaaluga Bluetoothi kaudu.

  Kehakaal analüüsib ka keha koostist ja annab BMI, luu- ja rasvaprotsendi, keha vanuse ja palju muud. Kehakoostise näitajad mõned inimesed usuvad, et need on usaldusväärsed ja mõned inimesed ei usalda sellist analüüsi.

  Peamine eesmärk ja miks on keha skaala väärt on kirjeldatud esimeses lõigus.

  Vali
 • Auto 4G GPS tracker usb 5000mAh Google Maps ajalugu veekindel alarm TKSTAR TK905
  Hinded 5 palli skaalal

  Auto 4G GPS tracker usb 5000mAh Google Maps ajalugu veekindel alarm TKSTAR TK905

  Kiirvaade  110,41

  Auto 4G GPS tracker usb 5000mAh Google Maps ajalugu veekindel alarm TKSTAR TK905

  1. GPS+LBS topeltpositsioneerimise viisid: Kui gps-signaal on hea, teeb seade asukoha kindlaks gps-satelliidi kaudu, kui mitte, teeb seade asukoha kindlaks LBS-i kaudu! GPS-positsioneerimisrežiimi korral on täpsus 5-10 meetrit, LBS-positsioneerimisrežiimi korral on täpsus 100-2000 meetrit.

  2. Reaalajas jälgimine: Te saate reaalajas jälgida seadet Google Mapsi kaudu mobiiltelefoni, tahvelarvuti ja arvuti kaudu ning minimaalne andmete üleslaadimise intervall on 10 sekundit!

  3. Ajaloolise marsruudi taasesitus: APP ja veebiserver võivad salvestada seadme üleslaadimisandmeid kuni 6 kuud, saate igal ajal ajaloo marsruuti taasesitada!

  4. Pikk ooteaeg: Sellel on sisseehitatud 3,7V 5000mAh Li-ion aku, ooteaeg on kuni 90 päeva ja tööaeg kuni 5-7 päeva;

  5. Võimas magnetiline: Sellel on sisseehitatud võimsad magnetid, mida saab väga lihtsalt paigaldada.

  6. Veekindel IP65: See seade on veekindel IP65, see peab vastu pritsivale veele, kuid seda ei saa vee alla panna!

  7. Ülevooluhäire: Kui seadme kiirus ületab eelseadistatud kiiruse, saadab seade iga 5 minuti järel administraatori numbrile teate "kiirusalarm!".

  8. Šokihäire: Pärast seda, kui olete teinud raputushäire seadistuse, hoidke jälgimisseadet 5 minutit paigal, siis hakkab see funktsioon tööle. See saadab SMS-i "sensor alarm!" administraatori numbrile, kui seade saab šoki.

  9. Liikumishäire: Kui seade jääb 10 minutiks paigale, saab kasutaja selle käsuga "move+passord" seadistada liikumishäire, siis kui seade on liikunud 500m, saadab see häire SMS-i "Move Alarm+Latitude and longitude" volitatud numbrile.

  10. Geotara: seada jälgimisseadme jaoks geotara, et piirata selle liikumist piirkonnas. Seade saadab APP-le ja veebiserverile häiresignaali, kui ta väljub sellest piirkonnast või satub sellesse.

  11. Puhkerežiim aku säästmiseks:
  * Unerežiim aja järgi: GPS lülitub välja ja GSM töötab vähese tarbimise režiimis. SMS, kõne võib äratada jälgimisseadme.
  * Puhkeoleku režiim šokisensori abil: GPS lülitub välja, GSM töötab vähese tarbimisega. Vibratsioon, SMS, kõne võib äratada jälgimisseadme.

  12. Veebipõhine jälgimisplatvorm ja mobiilirakendus: ELUAEGNE TASUTA ! Veebiserver ja nii iOS kui ka Android versioon APP on saadaval!

  Lisa korvi
 • Koera GPS geofence veekindel kaelarihm elektrišokk 30~1000m vahemikus
  Hinded 5 palli skaalal

  Koera GPS geofence veekindel kaelarihm elektrišokk 30~1000m vahemikus

  Kiirvaade  88,93

  Koera GPS geofence veekindel kaelarihm elektrišokk 30~1000m vahemikus

  NB - Koera GPS-geofence töötab GPS-lookaatoriga ja ei vaja SIM-kaarti. See tähendab, et saate määrata kiiresti ja otse kaelarihmale geofence'i keskme ja lubatud raadiuse, et võimaldada teie lemmikloomale vaba liikumist. Othervise see ei vaja mingit rakendust ja te ei saa saada või jälgida asukoha selle. See ei ole jälgimisseade, see on GPS-põhine geofence, et hoida lemmiklooma eelseadistatud raadiuses.

  Koera GPS-geofence'i süsteem kohandab uusimat GPS-satelliitpositsioneerimise tehnoloogiat. Kasutaja saab seadistada laia reguleeritava raadiuse algusest 30 m kuni 1000 m. Kui koer väljub turvalisest piirkonnast, hoiatatakse teda heli/värinat/šokki abil teatud tasemega (0-9 taset reguleeritav), mille te eelnevalt seadistate; kui koer tuleb tagasi ringile, hoiatus peatub. Mõne aja möödudes harjub koer turvalises piirkonnas viibima.

  Lisa korvi
 • Veekindel nutitelefon hea kaameraga Bison Pro 6.3'' 5000 mAh 128 GB NFC 48MP kompass
  Hinded 5 palli skaalal

  Veekindel nutitelefon hea kaameraga Bison Pro 6,3” 5000mAh 128GB NFC 48MP kompass

  Kiirvaade  264,09 359,05

  Veekindel nutitelefon hea kaameraga Bison Pro 6,3” 5000mAh 128GB NFC 48MP kompass

  Hea kaameraga veekindel nutitelefon – nutitelefon nõudlikule fotograafi matkajale. Väidetavalt kõige täiuslikum nutitelefon üldse. Veebipoe omanik kasutab seda ise.

  Veekindel nutitelefon hea kaameraga – Veekindel kuni 1,5 m kuni 30 min, tolmukindel, kukkumiskindel kuni 1,8 m. IP68 ja IP69K, MIL-STD-810G. Veekindel Corning® Gorilla® Glass ekraan. Allveekaamera, Sony 48MP peakaamera, 16MP 117-kraadine lainurkkaamera, 5MP makrokaamera, 24MP selfie-kaamera.

  Kontaktivaba termomeeter, kompass, kõrgusmõõtur, baromeeter, kindatundlik ekraan. GPS, Glonass, Galileo. NFC poes telefonimaksete jaoks, FM-raadio, 3,5 mm kõrvaklappide pesa (vajalik lennu ajal kõrvaklappide kasutamiseks), sõrmejäljega avamine. 8 GB LPDDR4X RAM, 128 GB salvestusruumi + mälukaardi võimalus kuni 256 GB. 5000 mAh aku, kiirlaadimine 18W.

  Vali
 • Veekindel laste nutitelefon GPS 4'' Cubot MINI2
  Hinded 5 palli skaalal

  Veekindel laste nutitelefon GPS 4” Cubot MINI2

  Kiirvaade  130,75

  Veekindel laste nutitelefon GPS 4” Cubot MINI2

  Väike, kuid võimas ja vastupidav nutitelefon sobib suurepäraselt lastele või täiskasvanutele, kes vajavad väikeseid telefone. Tugev väliskest kaitseb tilkade, tolmu ja vihma eest (IP68, kuid pole soovitatav vette kastmiseks).

  GPS, A-GPS, güroskoop ja kompassi andurid võimaldavad teil saada juhiseid Google Mapsi või muu sarnase abil. 3000 mAh aku on väikese nutitelefoni kohta tavatult võimas. Laadimine TYPE-C pordi kaudu. Toetab inglise ja vene keelt, eesti keelt pole. Android-10 operatsioonisüsteem.

  Näotuvastuse sisselogimine, sõrmejälgede puudumine. 13 MP kaamera. Kõrvaklappe saab kasutada Bluetoothi kaudu, juhtmega kõrvaklappide port puudub. Mahutab 2 SIM-kaarti. Välise salvestusruumi jaoks saab sisestada kuni 128 GB Micro SD-kaardi.

  Vali
 • Stiilne mininutitelefon 4G LTE 4-tolline Cubot Pocket – NFC 4GB/64GB 3000mAh 16MP GPS
  Hinded 5 palli skaalal

  Stiilne mininutitelefon 4G LTE 4-tolline Cubot Pocket – NFC 4GB/64GB 3000mAh 16MP GPS

  Kiirvaade  174,83 200,02

  Stiilne mininutitelefon 4G LTE 4-tolline Cubot Pocket – NFC 4GB/64GB 3000mAh 16MP GPS

  Stiilne mininutitelefon on hämmastavalt kompaktne. Pocket on väike 4-tolline nutitelefon. Mõeldud mugavuse huvides, mahub mugavalt ühte kätte ja kannab seda hõlpsalt taskus kaasas. Ühe käega sõbralik.

  See on piisavalt väike, et mahutada peopessa. Pocket on ühe käega sõbralik, mida saate hõlpsalt telefonitoruga tippida ja pöidlaga jõuda kõikidesse klaviatuuri piirkondadesse.

  Stiilsel mininutitelefonil on teie vajadustele rohkem salvestusruumi. 4 GB RAM + 64 GB ROM. Toetage kuni 128 GB laiendatud TF-kaarti

  NFC – toetage Google Payd. Tänu Google Pay-d toetavale multifunktsionaalsele NFC-le on lihtne makseid teha ilma rahakotita. Kergendage oma tasku koormust.

  Kahekordne nano-SIM-kaart. See annab teile kaks telefoninumbrit kõnede ja tekstisõnumite tegemiseks ja vastuvõtmiseks. Võimaldab lülituda töö ja elu vahel suvaliselt.

  3000 mAh aku. Proovige selle väikese ruumi jaoks konfigureerida võimalikult suure mahutavusega aku. See võib normaalsel kasutamisel vastu pidada terve päeva.

  Stock Android 11. Kiire ja sujuv. Pocket pakub kiireimal ja sujuvamal Android 11-l rohkem funktsioone kui kunagi varem.

  Stiilsel mininutitelefonil on 4-tolline võlu. Saate oma nutitelefoni hõlpsalt kaasas kanda spordiriiete väikeses taskus, mitte ei pea treenimise ajal sellest kinni hoidma. Pigistage see kitsaste teksade või kleitpükste taskusse. Ärge muretsege nii väikeste kottide pärast, et te ei mahu nendesse telefoni.

  Stiilne avaldus. Nutitelefon Pocket on teie stiilile lisamas.

  Vali
 • Muruniiduk robot 1800m2 wifi lõikelaiusega 21cm DEVVIS E1800U 2-aastane garantii
  Hinded 5 palli skaalal

  Muruniiduk robot 1800m2 wifi lõikelaiusega 21cm DEVVIS E1800U 2-aastane garantii

  Kiirvaade  1366,91

  Muruniiduk robot 1800m2 wifi lõikelaiusega 21cm DEVVIS E1800U 2-aastane garantii

  Muruniiduki roboti 1800m2 soovitatav lõikepind on 1800m2. Erinevate pindade jaoks leiate muruniidureid 800m2 ja 3600m2 jaoks.

  Kas robotniiduk on seda väärt? Kuigi esialgne väljaminek on suur, maksab robotniiduk teile vähem kui 25 eurot aastas kasutuskuludena. Kui olete maksnud maastikukujundajatele selle eest, et teie muru jääks smaragdvaiba moodi välja, saate aasta või kahe pärast märkimisväärset kokkuhoidu.

  Automaatselt laaditud. Kui aku on tühi, naaseb robotniiduk uuesti laadima.

  Ajakava. Seadistage juhtpaneelilt või nutitelefonist üks nädal (esmaspäevast pühapäevani, üks kord iga päeva jaoks) lõikamise ajakava.

  Vargusvastane funktsioon. Niidukil on varguse eest kaitsmiseks paroolikaitse. Veelgi enam, niidukit ei saa ilma laadimisseadmeta sisse lülitada.

  Vihmaandur. Niidukil on kaks vihmaandurit, niiduk naaseb vihma korral automaatselt laadimispunkti.

  Niidukil on kaks lõikamisrežiimi, otse ja ringiga (kõrge tõhusus):

  • Režiimis Auto valib niiduk lõikamisrežiimi arukalt.
  • See läheb otse, kui muru on hõre või see on ära lõigatud.
  • See läheb ringiks, kui muru on tihe või pikk.
  • Käsitsi režiimis liigub niiduk sinna, kuhu te selle suunate.
  Lisa korvi
 • Parim autokaamera GPS 4K DVR WDR wifi öövaatlus liikumistuvastus AZDOME GS63H
  Hinded 5 palli skaalal

  Parim autokaamera GPS 4K DVR WDR wifi öövaatlus liikumistuvastus AZDOME GS63H

  Kiirvaade  81,12 116,16

  Parim autokaamera GPS 4K DVR WDR wifi öövaatlus liikumistuvastus AZDOME GS63H

  Kristallselge 4K-salvestus

  Kogege järgmise taseme salvestamist 4K UHD-videote salvestamisega 2880x2160p, mida toetavad Novatek NT96660 protsessor ja SONY IMX335 ultrahämeda valgustugevusega 5MP CMOS-sensor. Ülilainurkne objektiiv võimaldab 170° vaatevälja, mis katab hõlpsasti neli rada ja jäädvustab moonutusteta pilte.

  ● Super öine nägemine

  F/1,8 lai ava võimaldab suurepäraseid pilte, olgu päeval või öösel. Spetsiaalne fookuskauguse tehnoloogia, mida hõlbustab 6-klaasiline lainurkobjektiiv, aitab väiksemaid detaile, näiteks numbrimärke, täpsemalt jäädvustada isegi hämaras valguses.

  ● 24-tunnine parkimiskontroll

  Sisseehitatud 250 mAh Li-ion aku võimaldab kuni 24 tundi parkimise jälgimist. Pange tähele, et aku on mõeldud ainult parkimise jäädvustamiseks; ühendage kaamera kasutamise ajal välise toiteallikaga.

  ● Nutikas õnnetusjuhtumite jälgimine

  AZDOME Dash Cam'i sisseehitatud G-sensor aktiveerub kokkupõrke korral ja salvestab kuni 1-minutilisi videoid. 3-teljeline kokkupõrke G-sensor tagab täpse hädaolukorra salvestamise, millal ja kus kokkupõrge toimus, ning salvestab faili edasise uurimise hõlbustamiseks.

  Vali
 • Wifi päikesemonitor WEM3080T 380V 150A parima rakendusega
  Hinded 5 palli skaalal

  Wifi päikesemonitor WEM3080T 380V 150A parima rakendusega

  Kiirvaade  203,00

  Wifi päikesemonitor WEM3080T 380V 150A parima rakendusega

  Tasuta kohaletoimetamine Prantsusmaalt umbes 1 nädal.

  Ideaalne kahesuunaline 380V 3-faasiline elektritootmise ja elektritarbimise kWh arvesti (ettevõtte klass) koos analüüsisüsteemiga. Siinne on 150A, kuid see on saadaval ka 250A ja 500A võimsusega. Mõeldud eelkõige päikese- või tuuleenergiat tootvale sõlmele, kuid sobib ka iga teise majapidamise või asutuse vajadusteks (näiteks allüürnik, küttesüsteem, ladu, välisvalgustus jne).

  Wifi päikesemonitori WEM3080T saab kasutada ka ühefaasilise (220V) mõõtmiseks. Üle 500A mõõtesüsteemide puhul on soovitatav jagada süsteem osadeks kuni 500A ja paigaldada vastavalt sellele mitu arvestit.

  Wifi päikesemonitoriga WEM3080T on kaasas eluaegne õigus pilveteenuse ja äppide (Android, IOS, PC) kasutamiseks tasuta tootjalt. Seadme jaoks peab olema saadaval 2,4 GHz Wi-Fi.

  Reaalajas infot ja tootmis-/tarbimislugu saab vaadata Leedus Druskininkais paigaldatud seadmest SIIN.

  Rakenduse Iammemeter saab alla laadida Google Playst või Apple Store'ist.
  Saate proovida arvuti demot võrgus SIIN.

  Lisa korvi
 • Androidi tahvelarvuti 10.1'' 6000 mAh BMAX MaxPad i10
  Hinded 5 palli skaalal

  Androidi tahvelarvuti 10,1” 6000 mAh BMAX MaxPad i10

  Kiirvaade  152,00

  Androidi tahvelarvuti 10,1” 6000 mAh BMAX MaxPad i10

  Elegantne tahvelarvuti 10,1-tollise ekraaniga. Viis GPS-tüüpi – GPS, Beidou, Galileo, Glonass, A-GPS. Dual Wifi, Dual Sim, Bluetooth 5.0, kaks kõlarit, Android-10, näotuvastusega sisselogimine.

  2G, 3G, 4G võrgud. 4GB 64GB mälu, TF-mälukaardi võimalus. Kaal 0,55 kg, paksus vaid 9 mm. 5MP põhikaamera, 2MP selfie-kaamera.

  BMAX MaxPad I10 UNISOC Tiger T610 Octa Core 4 GB RAM 64 GB ROM 4G LTE 10,1 tolli Android 10 tahvelarvuti.

  Uus tahvelarvuti I10-seeriast BMAX MaxPad I10 Pro nime all. Nii et kui otsite odavat tahvelarvutit, peaks BMAX MaxPad I11 olema üks parimaid valikuid.

  Disaini poolest näeb androidi tahvelarvuti BMAX MaxPad I10 Pro välja ilus ja kaasaegne, siinne korpus on ehitatud hallist metallisulamist tagaküljel ja tunnen end kvaliteetsena mitte odavalt. Raam, see on õhuke ja valmistatud metallist paksusega 8,9 mm, samas kui tahvelarvuti täismõõtmed on 242*164 mm ja kaal 400 g on võrreldes teiste tahvelarvutitega kerge, vaatamata oma õhukusele ja kergele kaalule on see siiski väga tugev. ei sisalda mingit kaitset, kuid on vastupidav, talub põrutusi ja karmi kasutamist, kuid ei eruta sellest liiga palju.

  Vali
 • Puutetundlik kabriolett sülearvuti 13.3'' 2in1 8GB/256GB BMAX Y13
  Hinded 5 palli skaalal

  Puutetundlik kabriolett sülearvuti 13,3” 2in1 8GB/256GB BMAX Y13

  Kiirvaade  453,91

  Puutetundlik kabriolett sülearvuti 13,3” 2in1 8GB/256GB BMAX Y13

  Puutetundliku kabriolett sülearvuti kohaletoimetamine Prantsusmaalt umbes 1 nädala jooksul. See on puutetundliku ekraaniga 13,3-tolline sülearvuti, mis on 360 kraadi pööratav. Mis tähendab, et sellele saab joonistada või kirjutada ka käed-vabad (näpuga või spetsiaalse ekraanipliiatsi ostmisega).

  Vaid 1,25 kg kaaluv kabriolett puutetundlik sülearvuti, võimas 8. põlvkonna neljatuumaline 2,4 GHz protsessor, 8 GHz RAM, kiire 256 GB SSD salvestusruum, TF (Micro SD) mälukaardi pesa, 10 000 mAh/3,8 V 38 Wh aku, 4 sisseehitatud kõlarit, 3,5 mm kõrvaklappide pesa ja Windows 10 muudavad selle arvuti stiilse ja mobiilse elustiili jaoks asendamatuks.

  Vali
 • Odav sülearvuti 13 tolli BMAX MaxBook S13A 8GB 128GB aku 6-8h
  Hinded 5 palli skaalal

  Odav sülearvuti 13 tolli BMAX MaxBook S13A 8GB 128GB aku 6-8h

  Kiirvaade  250,24 257,60

  Odav sülearvuti 13 tolli BMAX MaxBook S13A 8GB 128GB aku 6-8h

  u. 1,3 kg sülearvuti 13,3 tollise ekraaniga, 8 GB muutmälu, 128 GB salvestusruumi, aku 6 kuni 8 tundi, Wifi 2,4 või 5 GHz. Täislaiusega klaviatuur (ainult 3 mm servast), suur 4,7-tolline puuteplaat, täislaius ekraan (ainult 15 mm servast).

  2 USB-3.0 porti, Micro SD (TF) mälukaardi pesa, Mini HDMI port, 3,5 mm kõrvaklappide kaabli port, Windows-10.

  13,3-tolline FHD-ekraan pakub vapustavaid 1920 x 1080 eraldusvõimega visuaale koos suurepärase värvide taasesitusega, IPS-tehnoloogia ja HD Graphics 500 pakuvad häid kogemusi teie sujuvaks videote vaatamiseks ja veebi sirvimiseks. Elegantselt õhuke, mõõtmetega 12,5 x 8,5 x 0,8 tolli, muudab selle optimaalseks kaasaskantavaks arvutiks, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks.

  Vali
 • 4G GPS lemmikloomade jälgimisseade parim koera gps jälgimisseade koos tasuta rakendusega veekindel RF-V43
  Hinded 5 palli skaalal

  4G GPS lemmikloomade jälgimisseade parim koera gps jälgimisseade koos tasuta rakendusega veekindel RF-V43

  Kiirvaade  79,99

  4G GPS lemmikloomade jälgimisseade parim koera gps jälgimisseade koos tasuta rakendusega veekindel RF-V43

  1.Tracki 2020 mudel mini reaalajas GPS jälgimisseadme. Lemmikloomade gps tracker. Koera gps tracker. Kassidele koertele.
  2. Täielik USA ja ülemaailmne katvus. Sõidukitele, autodele, lastele.
  3.Compatible PC iPhone ja Android. 4G reaalajas sõiduki ja laevastiku jälgimisseade.
  4.PET HEALTH + ASUKOHA JÄLGIMISSEADMED

  Omadused - 4G GPS lemmikloomade jälgimisseade:
  - 4G LTE+3G WCDMA+2G GSM võrgud
  - Veekindel IP67
  - Valgusanduril põhinev LED-valgustus automaatselt
  - GPS-positsioneerimine, täpsusega 5m välitingimustes
  - WIFI positsioneerimine, täpsusega 30m siseruumides
  - Veebiplatvorm / telefonirakendus / SMS positsioonide kontrollimiseks
  - Ajalooline marsruut
  - Geofence: GPS tara & WIFI tara topelthooldus
  - Etappide lugemine
  - Häälmonitor
  - Madala aku häire
  - Helin, et leida oma lemmiklooma

  Vali
 • Autokaamera 4K GPS auto DVR wifi öise nägemise liikumistuvastuse parkimise monitor D30H
  Hinded 5 palli skaalal

  Autokaamera 4K GPS auto DVR wifi öise nägemise liikumistuvastuse parkimise monitor D30H

  Kiirvaade  117,67 142,78

  Autokaamera 4K GPS auto DVR wifi öise nägemise liikumistuvastuse parkimise monitor D30H

  Seade salvestab automaatselt, kui auto käivitub, ja lülitub välja, kui mootor on välja lülitatud.

  Kui teil on vaja 24-tunnist salvestamist või liikumistuvastust ja parkimisrežiimi, saate osta komplekti koos kõva juhtmekomplektiga.

  Uus versioon, sisseehitatud GPS-moodul, vanas versioonis tuleb tõmmata väline GPS-antenn. GPS-i jaoks ei ole vaja tõmmata teist kaablit, GPS-moodul on juba sisseehitatud kaamerasse.

  Sellel on WDR, G-sensor, topeltobjektiiv salvestamiseks ka salongi sees. 170-kraadine vaatenurk.

  Sisseehitatud kondensaator (ilma patareita). Ei ole aku sees, ei saa toetada sisselülitamist ilma autolaadija laadimiseta. Kondensaatorit kasutatakse kuupäeva ja kellaaja seadete hoidmiseks. Ohutum ja stabiilsem. (Sama nagu televiisor, ei ole akut sees). Soovitatav on kasutada autolaadijat, mida me pakume seadme laadimiseks / sisselülitamiseks autos.

  Öine video ja 4 infrapunavalgustit sees. Kaameral on kaks kaamerat, üks on sees ja teine väljas. Väljaspool kaamerat on öövaatlusandur, öösel, ainult siis, kui mõni valgus, nagu auto esilatern või tee valgus, kaamera töötab hästi. See ei tähenda, et esikaamera saab salvestada ilma valguseta.

  Kaamera sisemuses on 4 IR-tuld, see võib salvestada öösel ilma tuledeta, kui lülitate IR-funktsiooni sisse, on video mustvalge versioon.

  Vali
 • Koerale maetud elektrooniline tara Wodondog TP16 kuni 5000m2 koos kaelarihmaga
  Hinded 5 palli skaalal

  Koerale maetud elektrooniline tara Wodondog TP16 kuni 5000m2 koos kaelarihmaga

  Kiirvaade  34,53 122,29

  Koerale maetud elektrooniline tara Wodondog TP16 kuni 5000m2 koos kaelarihmaga

  See maa-alune TP16 elektriaia süsteem on üks kõige usaldusväärsemaid ja kuluefektiivsemaid lemmikloomade piiramise süsteeme, mis on tänapäeval saadaval. Maetud traat edastab ohutut raadiosignaali.

  Kui teie koer läheneb piirile, annab koera kaelarihma vastuvõtja esmalt hoiatussignaali. Kui teie koer jätkab piirile lähenemist, annab süsteem kerge elektrilöögisignaali. Kui teie koer jätkab edasi liikumist, annab süsteem tugevama elektrilöögisignaali, kuni teie koer jõuab tagasi teie poolt seatud piiridesse.

  Teie koer püüab loomulikult vältida parandamist ja on rahul, kui ta püsib kehtestatud piirides.

  Vali
 • Koera treeningkaelarihm 800m heli/ vibratsiooni/ šokipuldiga igat liiki koertele
  Hinded 5 palli skaalal

  Koera treeningkaelarihm 800m heli/ vibratsiooni/ šokipuldiga igat liiki koertele

  Kiirvaade  46,97 50,00

  Koera treeningkaelarihm 800m heli/ vibratsiooni/ šokipuldiga igat liiki koertele

  See täielikult veekindel e-kaelarihm on koerakoolitajate ja loomaomanike seas väga populaarne. Selle treeningsüsteemid aitavad teil kontrollida ja koolitada oma koera tõhusas vahemikus mitmete funktsioonide abil, sealhulgas vibratsioonihoiatus, helihoiatus, elektrostaatiline karistus jne. Tänu selle kaugjuhtimispuldi disainile saate kaugjuhtimispuldi abil peatada haukumise, jooksmise parandamise, lihtsa tagasikutsumise, hammustamise ja võitluse. See on teie hea koolitusassistent.

  Kuna kaugjuhtimispuldil on 3 erinevat kanalit, saate sellega juhtida kuni 3 erinevat koera - kaelarihma eraldi samal ajal.

  Vali
 • Muruniiduk robot 3600m2 wifi lõikelaiusega 28cm DEVVIS E1600T 2-aastane garantii
  Hinded 5 palli skaalal

  Muruniiduk robot 3600m2 wifi lõikelaiusega 28cm DEVVIS E1600T 2-aastane garantii

  Kiirvaade  1553,43

  Muruniiduk robot 3600m2 wifi lõikelaiusega 28cm DEVVIS E1600T 2-aastane garantii

  Muruniiduki roboti 3600m2 soovitatav lõikepind on 3600m2. Erinevate pindade jaoks leiate muruniiduki 800m2 ja 1800m2 jaoks.

  Kas robotniiduk on seda väärt? Kuigi esialgne väljaminek on suur, maksab robotniiduk teile vähem kui 25 eurot aastas kasutuskuludena. Kui olete maksnud maastikukujundajatele selle eest, et teie muru jääks smaragdvaiba moodi välja, saate aasta või kahe pärast märkimisväärset kokkuhoidu.

  Automaatselt laaditud. Kui aku on tühi, naaseb robotniiduk uuesti laadima.

  Ajakava. Seadistage juhtpaneelilt või nutitelefonist üks nädal (esmaspäevast pühapäevani, üks kord iga päeva jaoks) lõikamise ajakava.

  Vargusvastane funktsioon. Niidukil on varguse eest kaitsmiseks paroolikaitse. Veelgi enam, niidukit ei saa ilma laadimisseadmeta sisse lülitada.

  Vihmaandur. Niidukil on kaks vihmaandurit, niiduk naaseb vihma korral automaatselt laadimispunkti.

  Niidukil on kaks lõikamisrežiimi, otse ja ringiga (kõrge tõhusus):

  • Režiimis Auto valib niiduk lõikamisrežiimi arukalt.
  • See läheb otse, kui muru on hõre või see on ära lõigatud.
  • See läheb ringiks, kui muru on tihe või pikk.
  • Käsitsi režiimis liigub niiduk sinna, kuhu te selle suunate.
  Vali
 • Muruniiduk robot 800m2 wifi lõikelaiusega 18cm DEVVIS H750T 2-aastane garantii
  Hinded 5 palli skaalal

  Muruniiduk robot 800m2 wifi lõikelaiusega 18cm DEVVIS H750T 2-aastane garantii

  Kiirvaade  803,89

  Muruniiduk robot 800m2 wifi lõikelaiusega 18cm DEVVIS H750T 2-aastane garantii

  Soovitatav lõikepind 800m2 muruniiduki robotile on 800m2. Erinevate pindade jaoks leiate muruniidureid 800m2 ja 3600m2 jaoks.

  Kas robotniiduk on seda väärt? Kuigi esialgne väljaminek on suur, maksab robotniiduk teile vähem kui 25 eurot aastas kasutuskuludena. Kui olete maksnud maastikukujundajatele selle eest, et teie muru jääks smaragdvaiba moodi välja, saate aasta või kahe pärast märkimisväärset kokkuhoidu.

  Automaatselt laaditud. Kui aku on tühi, naaseb robotniiduk uuesti laadima.

  Ajakava. Seadistage juhtpaneelilt või nutitelefonist üks nädal (esmaspäevast pühapäevani, üks kord iga päeva jaoks) lõikamise ajakava.

  Vargusvastane funktsioon. Niidukil on varguse eest kaitsmiseks paroolikaitse. Veelgi enam, niidukit ei saa ilma laadimisseadmeta sisse lülitada.

  Vihmaandur. Niidukil on kaks vihmaandurit, niiduk naaseb vihma korral automaatselt laadimispunkti.

  Niidukil on kaks lõikamisrežiimi, otse ja ringiga (kõrge tõhusus):

  • Režiimis Auto valib niiduk lõikamisrežiimi arukalt.
  • See läheb otse, kui muru on hõre või see on ära lõigatud.
  • See läheb ringiks, kui muru on tihe või pikk.
  • Käsitsi režiimis liigub niiduk sinna, kuhu te selle suunate.
  Lisa korvi
 • Magnetic 4G GPS tracker usb 10000mAh Google Maps ajalugu veekindel alarm TKSTAR TK905
  Hinded 5 palli skaalal

  Magnetic 4G GPS tracker usb 10000mAh Google Maps ajalugu veekindel alarm TKSTAR TK905

  Kiirvaade  135,36

  Magnetic 4G GPS tracker usb 10000mAh Google Maps ajalugu veekindel alarm TKSTAR TK905

  1.Latest 4G LTE võrk: see ühildub 4G LTE + 3GWCDMA + 4G GSM võrguga, töötab suurepäraselt kõigis riikides üle maailma ja nüüdseks on vananenud.
  2.Reaalajas jälgimine Google Mapsis: Te saate reaalajas jälgida oma sihtmärki Google'i kaartidel mobiiltelefoni, tahvelarvuti ja arvuti kaudu ning minimaalne laadimisintervall on 10 sekundit.
  3.Historical Route Playback: me saame vaadata ajaloolist marsruuti meie seadme kuni 6 kuud, kui me playback. Aitab meil muuta meie sõiduharjumusi, kütusesäästu, keskkonnasõbralikkust. Lihtsalt aru saada, kus sõiduk on olnud.
  4.Long Standby ja tööaeg: Seadmel on sisseehitatud 3.7V 10000mAh Li-ion aku, saab
  ooterežiim kuni 120 päeva ja töö 5-7 päeva.

  5.IP65 tolmu- ja veekindel: meie 4G TK905B varade GPS-jälgimisseadmel on super veekindel, et tagada stabiilne töö raskes keskkonnas.See mitte ainult ei takista tõhusalt tolmu sisenemist, vaid ka ei muretse vee pritsimise pärast.
  6.Strong Magnetic Mounting: See on 5tk sisseehitatud magnetid, super tugev võimas magnet, saab paigaldada väga kergesti, ei vaja professionaalset paigaldust.
  7.Remotely Voice Monitor: See 4G TK905B omab ülikvaliteetset sisseehitatud mikrofoni, saate jälgida häält selle ümber eemalt oma mobiiltelefoni kaudu.
  8.Fall Off Alarm: Sellel jälgimisseadmel on sisseehitatud valgusandur, pärast selle paigaldamist lülitatakse see alarmfunktsioon automaatselt sisse, siis kui keegi võtab selle ära või seade langeb, saadab seade alarmsõnumi välja.
  9.Overspeed Alarm: Kui seadme kiirus ületab teie poolt etteantud kiiruse, saadab see häiresõnumi jälgimisplatvormile ja administraatorile.
  number iga 5 minuti järel.

  10.Vibratsioonihäire: Meie 4G TK905B-l on sisseehitatud 3D kiirendusandur. Kui teie autos esineb kõrvalekalle, näiteks kui keegi põrkab, purustab või kriimustab autot, saadab seade telefonihäire, et leida õigeaegselt vastav isik.
  11.Safety Boundaries Geo-aed: Seade saadab SMS-i volitatud numbritele, kui ta siseneb ja lahkub sellest piirkonnast.
  11.Liikumishäire: Liikumishäire kaugus: Statsionaarse oleku all saate seireseadme jaoks seadistada näiteks liikumishäire kauguse: Kui sihtmärk on liikunud 500m, saadab jälgimisseade teile häiresignaali.
  12: Meie 4G TK905B GPS Trackeril on mitu nutikat puhkerežiimi, mis muudab aku eluea pikemaks väga palju.
  13.Eluaegne tasuta veebi jälgimise platvorm ja rakendus!

  SIM-kaart puudub SD-kaart puudub!

  Lisa korvi
 • Lemmikloomade päikese GPS 4G tracker 4000mAh veised lehmad lambad hobused RF-V24 Google Maps
  Hinded 5 palli skaalal

  Lemmikloomade päikese GPS 4G tracker 4000mAh veised lehmad lambad hobused RF-V24 Google Maps

  Kiirvaade  87,57

  Lemmikloomade päikese GPS 4G tracker 4000mAh veised lehmad lambad hobused RF-V24 Google Maps

  Sobib suurematele loomadele. Jälgimisseadme päikesepaneel võimaldab olla võrgus kuni 5 päeva. Töötab 4G-võrkudes, SIM-kaart ei kuulu komplekti. Kasutab tasuta rakendusi jälgimiseks ja kaardil paiknemiseks.

  4G LTE+3G WCDMA+2G GSM võrgud
  Veekindel IP67
  GPS + Beidou positsioneerimine, täpsusega 5m välitingimustes
  WIFI positsioneerimine, täpsusega 30m siseruumides
  Veebiplatvorm / telefonirakendus / SMS positsioonide kontrollimiseks
  Päikeselaadimine automaatselt päikesevalguse olemasolul
  Eemaldamise häire
  Vibratsioonihäire
  SOS-nupp kiireloomulise abi saamiseks
  Valju sireen abi saamiseks / helistamine seadme leidmiseks
  Ajalooline marsruudi kuvamine/ Geo-piireerimine
  Madal aku / SIM-kaardi vahetamise alarm
  Suure võimsusega LED kiirvalgustus
  Etappide lugemine

  Lisa korvi
 • 3-faasiline wifi energiaarvesti WEM3080T 500A koos äpiga
  Hinded 5 palli skaalal

  3-faasiline wifi energiaarvesti WEM3080T 500A koos äpiga

  Kiirvaade  447,88

  3-faasiline wifi energiaarvesti WEM3080T 500A koos äpiga

  Tasuta kohaletoimetamine Prantsusmaalt umbes 1 nädal.

  Ideaalne kahesuunaline 380V 3-faasiline elektritootmise ja elektritarbimise kWh arvesti (ettevõtte klass) koos analüüsisüsteemiga. Siinne on 500A, kuid see on saadaval ka 150A ja 250A võimsusega. Mõeldud eelkõige päikese- või tuuleenergiat tootvale sõlmele, kuid sobib ka iga teise majapidamise või asutuse vajadusteks (näiteks allüürnik, küttesüsteem, ladu, välisvalgustus jne).

  Wifi energiamõõturit WEM3080T saab kasutada ka ühefaasilise (220V) mõõtmiseks. Üle 500A mõõtesüsteemide puhul on soovitatav jagada süsteem osadeks kuni 500A ja paigaldada vastavalt sellele mitu arvestit.

  Wifi energiaarvestiga WEM3080T on kaasas eluaegne õigus pilveteenuse ja äppide (Android, IOS, PC) kasutamiseks tasuta tootjalt. Seadme jaoks peab olema saadaval 2,4 GHz Wi-Fi.

  Reaalajas infot ja tootmis-/tarbimislugu saab vaadata Leedus Druskininkais paigaldatud seadmest SIIN.

  Rakenduse Iammemeter saab alla laadida Google Playst või Apple Store'ist.
  Saate proovida arvuti demot võrgus SIIN.

  Lisa korvi
 • Wifi energiamonitor WEM3080T 380V 250A võimsusmõõtur koos rakendusega
  Hinded 5 palli skaalal

  Wifi energiamonitor WEM3080T 380V 250A võimsusmõõtur parima rakendusega

  Kiirvaade  226,00

  Wifi energiamonitor WEM3080T 380V 250A võimsusmõõtur koos rakendusega

  Tasuta kohaletoimetamine Prantsusmaalt umbes 1 nädal.

  Ideaalne kahesuunaline 380V 3-faasiline elektritootmise ja elektritarbimise kWh arvesti (ettevõtte klass) koos analüüsisüsteemiga. Siinne on 150A, kuid see on saadaval ka 150A ja 500A võimsusega. Mõeldud eelkõige päikese- või tuuleenergiat tootvale sõlmele, kuid sobib ka iga teise majapidamise või asutuse vajadusteks (näiteks allüürnik, küttesüsteem, ladu, välisvalgustus jne).

  Parima rakendusega Wifi energiamonitori WEM3080T 380V 250A saab kasutada ka ühefaasilise (220V) mõõtmiseks. Üle 500A mõõtesüsteemide puhul on soovitatav jagada süsteem osadeks kuni 500A ja paigaldada vastavalt sellele mitu arvestit.

  Wifi energiamonitoriga WEM3080T on kaasas eluaegne õigus pilveteenuse ja äppide (Android, IOS, PC) kasutamiseks tasuta tootjalt. Seadme jaoks peab olema saadaval 2,4 GHz Wi-Fi.

  Reaalajas infot ja tootmis-/tarbimislugu saab vaadata Leedus Druskininkais paigaldatud seadmest SIIN.

  Rakenduse Iammemeter saab alla laadida Google Playst või Apple Store'ist.
  Saate proovida arvuti demot võrgus SIIN.

   

  Lisa korvi
0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi