SMARTLIFE e-kaubandus OÜ

In Smart Life tähendus - millised on 5 elementi, mis on SMART?

SMART SMART eesmärkides tähendab

 • Konkreetsed,
 • Mõõdetav,
 • Saavutatav,
 • Asjakohane,
 • Õigeaegselt.

7 viisi, kuidas muutuda igal nädalal targemaks:

 1. Veeta iga päev aega lugemisele. ...
 2. Keskenduge sügavama mõistmise saavutamisele. ...
 3. Küsige pidevalt ja otsige selgitusi. ...
 4. Mitmekesistage oma päeva. ...
 5. Vaadake õpitud teavet üle. ...
 6. Hoidke oma ideede üle arvestust. ...
 7. Lubage endal muutuda.

Smart Life rakenduse logo
Smart Life rakenduse logo

Aga, aastal tehnoloogia SMART LIFE viitab peamiselt aruka kodu automatiseerimisele. Kõik on ühendatud, on teie kontrolli all. Isegi eemalt. Saate vaadata oma temperatuuri reaalajas või ajaloost. Saate määrata alumise ja ülemise piiri. Teie koer ei ole enam puuris, vaid on piiratud nutika tarastatud jooksualaga. Saate oma nutikaamerate kaudu vaadata, milline on olukord teie aias ... . Võimalik, et kõige tunnustatum ja parim nutikodu rakendus on Smart Life rakendus, mida pakub Tuya Smart. (Tuya) Smart Life app on tasuta ja Tuya ei paku ise seadmeid.

Tuya Smart (ettevõte) ei tooda teie kodu jaoks nutikaid tooteid, vaid hoolitseb teie nutiseadme pilvega ühendamiseks kasutatava taustatehnoloogia eest. Rakendus pakub tarnijatele vahendeid, et nad saaksid hõlpsasti luua enda nutika kodu rakenduse. Teisisõnu ei tohiks Tuya Smarti segi ajada nutiseadmete kaubamärgiga. Küll aga on olemas see, mida te nimetate Tuya-ühilduvateks seadmeteks. Need on nutiseadmed, mis töötavad koos Tuya Smart'i rakendusega. Tuya rakenduse abil saate nende nutikodutoodetega ühendust ükskõik kust maailmas, kui teil on WiFi ühendus.

Üldiselt keskendub meie e-pood smartlife.ee hoolikalt valitud parimate nutikate tehnoloogiate pakkumisele koduomanikele ja tööstusele, haiglatele või kontoritele. Tuya-Smartiga ühilduvad tooted on üks meie mitmetest soovitatud tehnoloogiamarkidest.

Mõned meie SMART LIFE tooted

Smart Life'i rakendus Plussid ja miinused

Turult ei leia teist nii head tehnoloogiat, mis on tasuta, nii funktsionaalne ja töötab hästi ka Google Home'i ja Amazon Alexaga. Seal Google Play's on sellel üle 10 miljoni allalaadimise ja üldine hinnang 4,6 5-st, mis on saadud 362 831 häälega. Apple Store'is sai Smart Life'i rakendus veelgi kõrgema hinnangu - 4,8 264 200 häälest.
 
Miinused - Smart Life seadmeid valides tuleb tähelepanu pöörata sellele, et neid saab ühendada ilma spetsiaalse (füüsilise) väravata (Zigbee jne). Meie e-poes on saadaval AINULT seadmed, mis on võimelised otseühenduseks wifiga, ilma et oleks vaja mingit väravat. Enamik seadmeid saab kasutada ainult 2,4GHz wifi ja ei ole võimeline kasutama 5GHz wifi.
 

Viimased mõtted Smart Life'i tehnoloogia kohta (alates https://smarthomeowl.com/is-tuya-smart-safe)

Arvestades, et Tuya Smartil on olemas turvasüsteem ja muljetavaldav nimekiri vastavussertifikaatidest, võib öelda, et tegemist on turvalise platvormiga.

Kuid nagu teisedki rakendused ja platvormid, ei ole ka Tuya täiuslik ja tal on veel palju arenguruumi.

Sellegipoolest on paljud kasutajad teenusega rahul ja kinnitavad, kui hästi see töötab ja kui lihtne on seda kasutada.

Millised on Tuya?Firma eelised.

Tuya Smart (NYSE: TUYA,HKEX:2391) on juhtiv tehnoloogiaettevõte, mis keskendub meie elu targemaks muutmisele. Tuya teeb seda, pakkudes pilveplatvormi, mis ühendab mitmesuguseid seadmeid asjade interneti kaudu. Ühendamisstandardite loomisega katab Tuya kaubamärkide, algseadmete tootjate, arendajate ja jaemüügikettide intelligentsed vajadused paljudes nutiseadmetes ja tööstusharudes. 

Tuya lahendused annavad partneritele ja klientidele rohkem võimalusi, parandades nende toodete väärtust ja muutes samal ajal tarbijate elu tehnoloogia rakendamise abil mugavamaks. Tuya pakub oma kasvava ärilise SaaS-äri kaudu intelligentseid ärilahendusi paljudele vertikaalsetele valdkondadele. Ettevõtte platvormi taga on valdkonna juhtiv tehnoloogia, mis on varustatud range andmekaitse ja turvalisusega. Tuya teeb koostööd maailma juhtivate Fortune 500 ettevõtete, sealhulgas Philips, Schneider Electric, Lenovo ja paljude teistega, et muuta asjad targemaks.

1. Barjäärivaba: standardiseeritud lahendused, paindlik kliendivalik, Tuya ühtne lahendus tootepaaride, rakenduste arendamise ja pilveteenuste jaoks.

2. Kõrge tõhusus: Tuya on teenindanud rohkem kui 582 000 arendajat sellistes peamistes kategooriates nagu elektrik, valgustus, kodumasinad, nutiköögid, keskkonnatervis ja turvalisus. Sellel on väga rikkalik tööstuskogemus ja ressursid ning kiire teadus- ja arendustegevuse kiirus, mis jõuab intelligentsuse lõpuleviimisen 1 päevaga, masstootmine 15 päevaga. Standardlahenduse protsess on sujuv, mis võib vältida mitmete osapoolte ebaefektiivset arendustsüklit, kommunikatsiooni ja koostöömeetodeid ning vastutavad osapooled on altid vaidlustele. 

3. Globaliseerumine: Maailma juhtiv Tuya pilveteenuste süsteem, mis kasutab maailma suurimaid teenusepakkujate klastreid (Ali Cloud ja Amazon Cloud), serverite ülemaailmne kasutuselevõtt, teenuse võimalused on katnud kõik piirkonnad peale Antarktika. Nutiseadmed, mis pakuvad teenuseid Tuya kaudu, võivad olla plug-and-play, takistusteta, kodus või välismaal. 

4. Paindlik OEM: mitme kaubamärgi paindlik arendamine, et rahuldada erinevate kaubamärkide nõudmisi. 

5. Lai ühilduvus: peavoolu nutikas juurdepääs. Google Home, Amazon Echo on toetatud välisriikides ja Hiinas toetatakse peavoolu arukat juurdepääsu, nagu Tmall Genie, Rokid, Ding Dong. Kõik nutikad stsenaariumid on rakendatud ühe rakendusega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga