SMARTLIFE trend on inimeste elu muutmine mugavamaks, tervislikumaks, informeeritumaks ja huvitavamaks meie igapäevaselt kasutatavatele asjadele intelligentsuse komponendi lisamisega.

Paljusid smartlife trendi koduasju saab juhtida ühest kohast väheste tegevuste abil. Näiteks avada näpujälje abil lukku või mõõta kontaktivaba termomeetriga laubalt temperatuuri… Või jälgida kaugjuhitava kaamera abil metssigade tegevust söötmisplatsil, juhtida temperatuuri ja niiskust kilomeetreid eemal asuvas kasvuhoones, vms.

SMARTLIFE e-Commerce OÜ minibrändi idee on pakkuda ainult kitsast valikut tooteid, millised tüübid on (meie poolt) hoolikalt valitud ja läbi testitud.

Meie minibrändi raames pakutavad tooted on ideaalsed ka arendavaks kingituseks abikaasale, tütrele, pojale, sõbrale …

Seega kui universaalsed veebikaubamajad pakuvad “seinast-seinani” tootevalikuid – milledest õige valiku tegemine käib tavainimesele üle jõu – siis meie idee on selle eelvaliku ja tundmatute toodete läbitestimine ise enne müükipanekut ära teha.

Mistõttu oleme võimelised pakkuma ka asjatundlikku tootetuge.

Me ei ole seotud mitte ühegi kindla tootjaga, vaid oleme vabad parima “oma” valiku tegemiseks – odavama keskklassi toodete hulgast.

PS: SMART terminina aga on akronüüm, mille esitähed (näiteks) tähendavad:

  • Specific (otstarbekas)
  • Measurable (mõõdetav)
  • Achievable (toimiv)
  • Realistic (realistlik)
  • Timely (õigeaegne)

0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi