Meie

Omaniku eessõna.

Asutasin ettevõtte (SMARTLIFE e-Commerce OÜ, registrikood 10614594) 30.11.1999.

Hispaanias (2017-2020) omatehtud automajas elades tekkis vajadus varustada see päikeseenergia ning kaugjuhitavate turva- ning mugavussüsteemidega. Õppisin SMART valdkonda internetist, vajalikud tooted tellisin Kagu-Aasiast. 2020 lõpuks olin tõdenud, et SMART tooted ja teenused pole Eestis mitte üksnes ülemääraselt kallid, vaid neid vahel pole isegi saada. Seadsin üles veebikaupluse, nii see sündiski.

Veebipoe missioon on pakkuda ainult neid väheseid tooteid (hiljem ka teenuseid), mida olen juba ise endale tellinud ja millede tarbimisomadustega rahule jäänud.

Finantsturvalisus. Ettevõttel on 21 aastat ajalugu, ei ole laene ega klientidele täitmata kohustusi. Oma pangalinki ja kaardimaksevõimalusi pakkudes jagavad suurimad pangad ja Paypal usaldust ettevõtte ja selle ajaloo vastu. Ostjad saavad lisada isikliku kommentaari iga ostetud toote alla.

IT-turvalisus. Veebipood kasutab turvalisuse tagamiseks SSL/TSL sertifikaati. SSL/TLS sertifikaat (turvasertifikaat) on andmefail, mis seostab krüptograafilist võtit selle omanikuga. SSL/TSL sertifikaadi kasutamist näitab “s” täht “https://” aadressiviites ja tabaluku kujund viite ees. HTTPS protokolli kasutamisel krüpteeritakse kogu suhtlus serveri ja kliendi veebilehitseja vahel nii, et mõni kolmas osapool ei saa seda suhtlust pealt kuulata ega võltsida. Tasumiste turvalisus tagatakse lisaks sellega, et veebipood ise ei võta makseid vastu, vaid suunab teid pangalingi, pangakaardi või Paypal klikkimisel otse pangaga suhtlema. Lingiga maksma mineku ja tavalise rahaülekande vahe veebipoe kontekstis on see – et kui lingiga mindi maksma, siis edastab pank makse toimumise info koheselt makse õnnestumisel veebipoele (tavaliselt klikkimisel “Mine kaupmehe juurde tagasi”) ja veebipood saab koheselt hakata tegelema kauba saatmisega. Kuid juhul, kui tehakse tavaline makse veebipoe rekvisiitidele ilma linki kasutamata – siis saab veebipood makse õnnestumisest teada alles siis, kui raamatupidaja teatab raha laekumisest veebipoe arvelduskontole. Mistõttu pangalinkidega makse tegemine kiirendab oluliselt kauba saatmise protsessi.

0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi