FAQ

Tarne hinnad

kuvatakse 'Kassa' lehel, kus saab valida ka kättesaamiseks pakiautomaadi või postkontori. Hinnad:

  • DPD - 2.62 € (tasuta alates 30 € ostust)
  • Omniva ja Smartpost 2.82 € (tasuta alates 32 € ostust)
  • Postkontorisse 4.42 € (tasuta alates 51 € ostust.
  • Soovi korral kohaletoimetamiseks kulleriga või tarneks välismaale individuaalselt kokku leppida (info@smartlife.ee).

Äripäevadel tellides saabub ost pakiautomaati enamasti tellimisele järgneval päeval (tellimise õhtul antakse üle vedajale ja vedaja toimetab järgneval päeval pakiautomaati. Nädalavahetustel ja pühade ajal tellides toimetatakse tellimus kohale tavaliselt järgneval tööpäeval. Samuti võib tarne rohkem aega võtta kaugemates piirkondades, näiteks saartel, ja tipphooajal.

 

Veebikauplus teavitab ostjat meiliga tellimuse vastuvõtmisel ja peale selle üleandmist vedajale. Vedaja teavitab ostjat (tavaliselt SMS-ga) paki kättesaamise detailidest pakiautomaadist.

Hiirekursori toote pildile liigutades ilmuvad Wishlist, Compare (Võrdle) ja Lisa korvi ikoonid, mis võimaldavad vastava tegevuse käivitada. Iga tootepildi all on lisaks nupp 'Kiirvaade', mis avab (ajax abil) ilma lehelt lahkumata selle toote täispildi ja kirjelduse. Kiirvaatest saab väljuda suvalisel ekraanialal väljaspool kiirvaadet klikkides. Tootepildil endal klikkimine aga avab kogu tooteinfo, s.h tehnilise kirjelduse ja pildigalerii. Tooteinfo lehelt on kõige mugavam lahkuda kas toodet ostukorvi lisades või ülal põhimenüüs soovitud sihtlehte klikkides. Kassa leht avaneb ainult siis, kui mõni toode on ostukorvi lisatud.

Wishlist ikooni klikkimine ei lisa toodet ostukorvi ega tee ostu, vaid lisab toote kliendi huvinimekirja (kust klient saab seda igal ajal ise eemaldada). Enda nimekirja saab sõpradega või sotsiaalmeedia kaudu jagada, näiteks arutelu tarvis. Wishlisti lisatud toodete nimekiri on kättesaadav põhimenüüst ülal paremal.

Võrdlusesse saab tooteid lisada 'Compare' ikooni kas 'Tootelist' või toote põhivaate aknas klikkides. Iga järgneva toote lisamisel (alates 2. tootest) avaneb võrdluse ajax aken avatud akna kohal. Võrdlusest väljumiseks kliki suvalisel ekraanialal väljaspool ajax akent.

Toote ostukorvi lisamisel avaneb paremal ajax külgaken, mis kuvab ostukorvi sisu. Tagasi tooteid valima minemiseks võib klikata suvalisel kohal ekraanil väljaspool ajax akent või valida sihtlehe põhimenüüst. Ostukorvi ikoon jääb püsivalt kuvatuks paremal all siis, kui ostukorvis on tooteid, tühja ostukorvi ei kuvata. Tooted säilitatakse ostukorvis 30 min. Kui tooted on valitud, saab liikuda kassasse kas ostukorvi lehelt või peamenüüst. Kassas kuvatakse valitud tooted koguste ja hindadega ja summa. Paremal kuvatakse pakiautomaatide valik ja maksumused liikide lõikes, ning arve kogusumma. Misjärel tuleb täita arve andmed (sisselogitud kasutajal täidetakse need automaatselt), klikkida panga logol, aktsepteerida müügitingimused ning vajutada 'Maksma'. Klient suunatakse panga lehele ja sooritab makse. Peale makset tuleb kindlasti klikkida "Tagasi kaupmehe juurde", sest muidu ei edastata müüjale makse sooritamise infot ja tarne viibib kuni ajani, mil makse andmed raamatupidamisest veebipoeni jõuavad.

Muud tekkivad küsimused ja probleemid, millele vastust ei leitud - palun saata info@smartlife.ee

0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi