About-us

SMARTLIFE e-Commerce OÜ
Registry No: 10614594
e-mail: info@smartlife.ee
Web page: https://smartlife.ee
Phone: (372) 5851 2523
Asukoht: Estonia, Tallinn, Paasiku tn 14, 13916.

Ettevõte on asutatud 30.11.1999, veebikaubandusega tegeleb alates 2021.

Meie missioon on tarnida, arendada ja pakkuda kodu- ning äritarbijatele eelvalitud “smartlife” nutitooteid ja paigaldamise teenust – muutmaks inimeste elu täiuslikumaks, huvitavamaks, mugavamaks ja tervislikumaks.

Ajalugu

Hispaanias mitmed aastad automajas elades tekkis vajadus varustada see päikeseenergia ning kaugjuhitavate turva- ning mugavussüsteemidega. Nii sai tõdetud, et smartlife valdkonna arenguks on Eestis veel palju ära teha. Nii 2021 sai üles seatud ja avatud veebipood.

Finantsturvalisus. Ettevõttel on 21 aastat ajalugu, ei ole laene ega klientidele täitmata kohustusi. Oma pangalinke ja kaardimaksevõimalusi pakkudes jagavad pangad ja Paypal usaldust ettevõtte ja selle ajaloo vastu. Ostjad saavad lisada isikliku kommentaari iga ostetud toote alla.

IT-turvalisus. Veebipood kasutab turvalisuse tagamiseks SSL/TSL sertifikaati. SSL/TLS sertifikaat (turvasertifikaat) on andmefail, mis seostab krüptograafilist võtit selle omanikuga. SSL/TSL sertifikaadi kasutamist näitab “s” täht “https://” aadressiviites ja tabaluku kujund viite ees. HTTPS protokolli kasutamisel krüpteeritakse kogu suhtlus serveri ja kliendi veebilehitseja vahel nii, et mõni kolmas osapool ei saa seda suhtlust pealt kuulata ega võltsida. Tasumiste turvalisus tagatakse lisaks sellega, et veebipood ise ei võta makseid vastu, vaid suunab teid pangalingi, pangakaardi või Paypal klikkimisel otse pangaga suhtlema. Lingiga maksma mineku ja tavalise rahaülekande vahe veebipoe kontekstis on see – et kui lingiga mindi maksma, siis edastab pank makse toimumise info koheselt makse õnnestumisel veebipoele (tavaliselt klikkimisel “Mine kaupmehe juurde tagasi”) ja veebipood saab koheselt hakata tegelema kauba saatmisega. Kuid juhul, kui tehakse tavaline makse veebipoe rekvisiitidele ilma linki kasutamata – siis saab veebipood makse õnnestumisest teada alles siis, kui raamatupidaja teatab raha laekumisest veebipoe arvelduskontole. Mistõttu pangalinkidega makse tegemine kiirendab oluliselt kauba saatmise protsessi.

0
    Cart
    Ostukorv on tühiTagasi poodi